بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی گروه ضربت اندروید کامپیوتر هلیکوپتر نجات  

بازی گروه ضربت اندروید کامپیوتر هلیکوپتر نجات شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.42  (تعداد 19)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی گروه ضربت اندروید کامپیوتر هلیکوپتر نجات بازی تمیز بازی آنلاین گروه ضربت آیفون بازی هلیکوپتر نجات ، متمرکز و سرگرم کننده است. فقط در سطح DMZ می توانم آنچه را که تصور می کردم برای جلوگیری از شکست مأموریت انجام می دهم ، زیر سال ببرم. بقیه زمان ، من می دانستم چه کسی ، چه چیزی ، کجا ، چه زمانی و چرا هر چند همیشه به این ترتیب نیست. تعدادی از وسایل نقلیه مختلف مانند هاورکرافت و A-10 در تمام سناریوها پراکنده شده اند.
همچنین انواع بی شماری بالگرد

بازی گروه ضربت

اندروید وجود دارد. در حالی که من گهگاه از این وسایل نقلیه اضافی بازی هلیکوپتر نجات استفاده می کردم؟ هاورکرافت یک انفجار بود؟ من معمولاً ترجیح می دهم در هلی کوپتر بمانم. تصمیمات جالب و در نهایت موفق در طراحی گرافیک اتخاذ کرده است. این نوعی بازی است که بسته به اینکه بازی می کنید متفاوت به نظر می رسد.
این به این دلیل است که وقتی شما کنترل عملکرد بازی گروه ضربت کامپیوتر را ندارید ، منظره کلی احساس تاری دارد و می تواند عجیب به نظر برسد. من مطمئن نیستم که دلیل دقیق این مسئله چیست اما ممکن است این امر مربوط به دادن حس حرکت به هلی کوپتر باشد. به هر دلیلی ، به نظر می رسد که THQ تصمیم گرفته است که آنها سطح بالای عمل را برجسته کنند و این یک تصمیم آگاهانه است.
به همین ترتیب ، متحدین و دشمن ، در کنار تمام ساختارها بازی گروه ضربت اندروید ، به خوبی ترسیم شده و متمایز هستند. حتی عوامل جداگانه ای که در ماموریت های بعدی انتخاب می شوند ، رنگ های بسیار زیبایی دارند که به بازیکن اجازه می دهد آنها را از دیگران متمایز کند. اگر در این کار مأموریت خود را از دست بدهید ، نه به دلیل گیج کننده بودن گرافیک مورد ضرب و شتم قرار گرفت.
Ram pak یک گزینه گرافیکی بازی گروه ضربت اندروید با وضوح بالا اضافه می کند. صادقانه بگویم ، در واقع لازم نیست زیرا گرافیک و نرخ فریم بدون آن کاملاً خوب کار می کنند. انفجارها ضربه بزرگی در این راه است. بدیهی است که این تیم زمان زیادی را صرف اطمینان از این که هر جسمی که بتواند منفجر شود ، با نتایج چشمگیر کرده است. بازپرداخت خوبی برای زحماتی که در تعدادی از موارد صرف شده است.
بازی آنلاین جنگی فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk