بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی آنلاین نجات شاهد - تک تیر انداز دوربین دار تیراندازی فلش  

بازی آنلاین نجات شاهد - تک تیر انداز دوربین دار تیراندازی فلش شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.93  (تعداد 340)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین نجات شاهد - تک تیر انداز دوربین دار تیراندازی فلش size: 2.7 MB
ذخیره اطلاعات بازی شاهد
رئيس جمهور stickman تا به ترور شده! چه کسی می آورد خود را به انجام چنین عمل شکنجه ... تنها شاهد حاضر به ایستادن و شهادت بود، اما تنها در شرایط خود: یک محاکمه بدون نگهبانان و هیچ حمایت می کند. شما، به عنوان یک تک تیرانداز نخبگان اف بی آی، باید برای محافظت از او را در مخفی.
انتساب شما در این بازی تک تیرانداز است که برای محافظت شاهد. دفعات بازدید: قبل از جلسه هر یک از ماموریت و کشف کردن آنچه شما نیاز به ساقه به او را زنده نگه می دارد. نوار فضا را فشار دهید تا بین دامنه و نمایش طبیعی ضامن. زوم با Z و X کلید. هدف / شلیک با موس است.
وجود دارد صحنه های مختلف از جمله در نقطه حادثه، در گلدان چای، و غیره صحنه های مختلف شما نیاز به انجام دادن کارهای مختلف، مانند متوقف کردن خودرو، ساقه اشیاء اطراف، و غیره جوهر تمام ماموریت است که برای محافظت شاهد. جلسه عمومی خواهد شد در چهار روز برگزار می شود، بنابراین سعی کنید بهترین، سرباز خود را. موفق باشید!
غیر قابل تصور اتفاق افتاده بود ... رئيس جمهور تا به ضرب گلوله کشته شده است. هیچ کس رسد می دانم که مسئول این عمل وحشتناک است. هیچ کس اما یک نفر. او در آمد و شاهد مواد تبدیل شد، اما حفاظت از هر گونه انکار می کند. با این حال، تنها با چند روز تا روز قیامت ما باید انجام دهیم همه چیز را به او را زنده نگه می دارد. کار شما به عنوان یکی از بهترین واحدهای تک تیرانداز است که به او زنده نگه داشتن در تمام هزینه. شما تکالیف به عنوان هوش از تلاش در زندگی خود داده می شود پور در. اجازه ندهید که او می بینید، حالت خفا است که باید، و یا او ممکن است فرار. از بین بردن تهدید بدون اخلال در او یا هر کس دیگری که برای ماده. روش های حرفه ای بسیار ضروری است اگر ما می خواهیم برای نجات شاهد. نکته: شما موثر می تواند تنها ساقه هنگامی که در حالت تیرانداز از خفا. به تصویب سطح 1 شما باید صبر کنید تا ماشین سرعت نشان می دهد و از ضربه نوار فضا به حالت تک تیرانداز به ساقه به طور مستقیم در ماشین یک لحظه قبل از آنها بیش از شاهد است که گذشتن از خیابان رانندگی کنید. این ممکن است چند درگاه را اما در نهایت شما موفق خواهد شد. بررسی کنید که چگونه به بازی تمام سطوح در ذخیره شاهد راه رفتن را از طریق زیر تغییر میده.
ماموریت شما میتوانید انتخاب کنید که شرایط را، است که برای محافظت شاهد در تمام هزینه. در شاهد خود را نگه داشتن چشم. روز قضاوت در 4 روز تا است. مطمئن شوید شهادت خود را تا روز قضاوت امن است. علاوه بر این، شما باید با توجه به نکات پرداخت آنها به عنوان تنها نشانه و خود را به یافتن راهی در می باشد.
ذخیره شاهد ما یک بار در دوباره یک متخصص تیرانداز از خفا. اما وظیفه ما این است که برای محافظت از یک فرد و به او از بودن در هر صحنه کشته نجات دهد. با "فضا" ما می توانیم از زوم استفاده کنید.
اوه noo تلفظ! رئيس جمهور stickman تا به ترور شده است. چه کسی می آورد خود را به انجام چنین عمل شکنجه. تنها شاهد حاضر به ایستادن و شهادت بود، اما تنها در شرایط خود: یک محاکمه بدون نگهبانان و هیچ حمایت می کند. و آن را ماموریت خود را، به عنوان یک تک تیرانداز نخبگان اف بی آی، شما باید او را در مخفی محافظت می کند. استفاده از موس خود را به هدف و کلیک دکمه سمت چپ ماوس به ساقه را در اهداف شما. را ضربه بزنید فاصله برای سوئیچ بین نمای نرمال و تیرانداز از خفا. استفاده از "Z" و "X" کلید برای تنظیم سطح زوم. عامل موفق باشید!
یک شاهد عینی است به جلو آمده و او مایل به در مورد یک جنایت وحشتناک شهادت از سال پیش در ذخیره شاهد است! شما بخشی از تیم نخبگان تیرانداز از خفا که می تواند این شاهد عینی از انواع دشمنان که ممکن است می خواهم برای دیدن او مرده را حفظ کند! دقت و هدف را از هر کسی که به نظر می رسد به صورت یک تهدید!
با تیراندازی اشیاء به آنها را امن نگه دارید. مردم از مرگ به جای نگه دارید.
بسیار معمولی برای بازی تیراندازی / شکل چوب سبک مبتنی بر فلش است. درست مثل اکثر بازی در دسته، شما ماوس خود را در بیشتر قسمت ها استفاده کنید: (1) برای شروع، هدف با حرکت مکان نما / دامنه موس خود را. (2) هنگامی که تمام مجموعه به شما هستند، از دکمه سمت چپ کلیک کنید به ساقه اهداف خود را فشار دهید. اگر شما نیاز به سوئیچ بین نمای نرمال و تک تیرانداز، فقط شیر دکمه نوار فضا. بهره برداری از Z و X کلید، از سوی دیگر، می تواند سطح زوم را تنظیم کنید. خب، که فقط در مورد همه چیز شما نیاز به تا آنجا که برنامه های کنترل رفتن می دانم.

کنترل:
استفاده از اشاره گر ماوس به هدف و شلیک
  
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
save the witness بازی آنلاین نجات شاهد - تک تیر انداز دوربین دار تیراندازی فلش بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk