بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی هلیکوپتر پلیس اندروید پلیسی کامپیوتر انلاین  

بازی هلیکوپتر پلیس اندروید پلیسی کامپیوتر انلاین شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.2  (تعداد 55)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی هلیکوپتر پلیس اندروید پلیسی کامپیوتر انلاین وقتی برای بازی هلیکوپتر پلیسی آنلاین آیفون اولین بار وارد شبیه ساز هلیکوپتر پلیس شدم ، از آنچه می توان انجام داد ، هیجان زده شدم. انتظار داشتم کارهای مختلفی داشته باشم و در ماموریت ها فعال تر باشم ، اما این طور نیست. آنچه شما باید در این مأموریت ها انجام دهید این است که آنچه را که در منطقه برای شما تعیین می شود ، تعیین کنید. این می تواند یک وسیله نقلیه باشد ، می تواند یک ساختمان باشد.
پس از یافتن آن ،

بازی هلیکوپتر پلیس

اندروید از شما خواسته می شود که توضیحی در مورد وضعیت ارائه دهید. پس از پاسخ صحیح به این موضوع ، باید منتظر بمانید تا پلیس ، آمبولانس یا آتش نشانی فرا رسد. خیلی زیاد. بگذارید کمی در مورد هنرهای اینجا صحبت کنم. من انتظار داشتم که انواع کارها بیشتر باشد ، اما در کل می توانم بسیار کم بگویم. و این حتی بیشتر خواهد بود
وقتی سطح دنیا را انجام می دهیم و زمان کار خود را تمام می کنیم ، بازی هلیکوپتر پلیس انلاین تجربه خاصی کسب می کنیم. نمره شغلی ما با این افزایش می یابد. اینها مزایای خاصی به شما می دهند ، اما در بازی خیلی منعکس نمی شوند. گرافیک بازی Helicopter Simulator خوب نیست. البته منطقی نیست که انتظار چنین گرافیکی از چنین فیلمی را داشته باشیم.
سلاح آسیب دیده خودرو فوق العاده است ، اما به دلایلی احساس خالی شدن می کند. بازی هلیکوپتر پلیس اندروید جزییاتی مانند درختان ، دشت ها و جاده ها زیبا هستند. همچنین ، این مسابقه واقعاً در ورزشگاه برگزار شد ، جزئیات خوبی بود. اما اگر جهان پر از این باشد ، خوب خواهد بود.
تاکنون سعی کردم توضیح دهم که بازی هلیکوپتر پلیس اندروید همه چیز در سطح شهر در یک وضعیت متوسط ​​است. با این حال ، کاستی های جدی در بازی وجود دارد. مهمترین این موارد این است که هیچگونه هشداری و استفاده از ابزاری وجود ندارد. بنابراین هیچ هشداری مانند اینکه آیا ما به سرعت در حال نزول هستیم یا خیلی زیاد نیستیم. دوم ، ما نمی توانیم نوری را که برای روشن کردن حوادث استفاده می کنیم کنترل کنیم ، سعی می کنیم هواپیما را روشن کنیم تا صحنه را روشن کنیم.
بازی آنلاین جنگی فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
بازی-تفنگی  بازی-ماشین  بازی-جواهرات-همرنگ  بازی-بیلیارد-آنلاین  بازی-میوه-های همرنگ
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk