بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی کافه داری دخترانه پنگوئن رستوران دار 3  

بازی کافه داری دخترانه پنگوئن رستوران دار 3 شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 4.12  (تعداد 8)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی کافه داری دخترانه پنگوئن رستوران دار 3 عدم جهت گیری بازی آنلاین کافه داری و بازی پنگوئن رستوران دار 3 اندروید کامپیوتر آیفون باعث شد که من نمی دانم چه کاری انجام می دهم ، و صادقانه بگویم کمی خسته شدم. با تمام کاری که می توانستم انجام دهم ، صرف هزینه و ارتقا staff کارکنان یا مواد غذایی ام بود ، هیچ تعجبی نداشت که ورشکسته شوم. بله ، شما می توانید روزهای آینده روزه بگیرید.
از نظر بصری ، آشپز

بازی کافه داری

دخترانه بسیار ابتدایی پنگوئن رستوران دار 3 است. بافت ها به این خوبی نیستند ، و برخی از کاغذ دیواری ها یا کفپوش ها وحشتناک هستند ، اما من طراحی ساده شخصیت را کاملاً دوست داشتم. رنگ ها شاید جذاب باشند ، اما در کل کار برای یک عنوان از یک استودیوی کوچک ، با تمرکز اصلی بر راه اندازی کافه شما ، انجام شد. من فکر می کنم.
متأسفانه ، اشکالات زیادی در شخصیت بازی بازی کافه داری دخترانه دیده می شود ، از جمله اینکه در موقعیت های مناسب ننشسته اند یا تکه هایی از چهره آنها گم نشده است. خنده دار به نظر می رسد ، اما نه به عنوان غوطه وری. موسیقی فیلم فراموش نشدنی بود ، اما هیچ چیز واقعاً برجسته نبود. با این وجود کاملاً مناسب بازی بود و بین آهنگهای مختلف جابجا شد تا تکراری نباشد.
سرآشپز از نظر تئوری نوعی بازی کافه داری دخترانه است که برای قابلیت پخش مجدد ساخته می شود ، شبیه به کنار گذاشتن یک خانواده در The Sims برای شروع یک نام تجاری جدید از ابتدا. با یادگیری اشتباهات خود می توانید بازی پنگوئن رستوران دار 3 بهتری بسازید یا فقط از زاویه بازی کنید ، شاید طرفدار کلاس دیگری باشید. اما برای من ، جهت بسیار کمی برای شروع دور جدید وجود دارد. من می خواهم بدانم که بلافاصله چه کاری باید انجام دهم ، و روزها را منتظر اتفاقاتی نگذرم.
من فکر می کنم برخی از ویژگی های جذاب بازی بازی کافه داری اندروید مانند ویرایشگر دستور العمل و کلاسهای مختلف دلپذیر وجود دارد. از طریق بازبینی ها و گفتگوهای طنزآمیز خواندن لذت بخش بود. با این حال ، همه کارها برای من با هم کلیک نکردند و من ناامید شدم.
بازی آنلاین مدیریتی فلش, بازی آنلاین رستوران داری فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk