بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی رستوران داری السا 3 دنده و پنکیک  

بازی رستوران داری السا 3 دنده و پنکیک شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.18  (تعداد 22)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی رستوران داری السا 3 دنده و پنکیک بعد از اینکه بازی آنلاین رستوران داری اندروید کامپیوتر آیفون خود را به شکلی که می خواهید به نظر برسید ، می توانید منوی خود را ایجاد کنید. مهم است که اطمینان حاصل کنید که غذای متنوعی برای مشتریان خود داشته باشید. همچنین می توانید ظروف خود را از ابتدا درست کنید. هر کاری که انجام می دهید شما را هم از نظر مهارت و هم برای عناصر امتیاز کسب می کند. می توانید از نکات مهارت برای بهبود شانس شخصیت خود برای داشتن یک سرآشپز و صاحب کسب و کار موفق استفاده کنید.
چوب مواد تشکیل دهنده این امکان

بازی رستوران داری السا

اندروید کامپیوتر آیفون را به شما می دهد تا هنگام شستن ظروف خود مواد جدید را باز کنید. آخر اینکه ، قبل از باز کردن خانه خود ، کتاب خود را استخدام می کنید. به یاد داشته باشید ، مجبور خواهید بود به این افراد بپردازید ، بنابراین می خواهید پرسنلی که قادر باشد اما خیلی گران نباشد. هر زمان که می خواهید.
 درست است ، آنها 24 ساعت شبانه روز ، 7 روز در هفته ، 365 روز در سال بازی رستوران داری السا اندروید کامپیوتر آیفون برای شما هستند. وقتی این افراد خوش شانس را انتخاب کردید ، می توانید رستوران خود را باز کنید. بزرگترین مشکلی که من با Chef پیدا کردم: یک Tycoon این است که با مسائل مربوط به درخشش همراه است.
 از آنجا که این اتفاق اغلب اتفاق می افتد ، باید مطمئن شوید که به طور مرتب بازی رستوران داری السا خود را ذخیره می کنید ، که می تواند درد باشد. برای برطرف کردن اشکال ، می توانید عضو (های) خانه خود را که گیر کرده است شلیک کنید ، که گزینه ای است و کرایه ماشین.
 زمانی بود که تمام دنیای من به چشم می خورد و تا زمانی که این موضوع بازی رستوران داری السا را برطرف کردم ، همه مشتری های من آنقدر ناراضی شده بودند که آنها را ترک کردند. نه تنها پول كمی از دست دادم ، بلكه رتبه برتر خود را نیز از دست دادم. من از این موضوع ناراحت شدم که من دوباره این کار را شروع کردم.
بازی آنلاین آشپزی شیرینی پزی فلش, بازی آنلاین مدیریتی فلش, بازی آنلاین رستوران داری فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk