بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی آنلاین حذف توپهای همرنگ اندروید کامپیوتر مهره ها  

بازی آنلاین حذف توپهای همرنگ اندروید کامپیوتر مهره ها شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 2.6  (تعداد 5)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین حذف توپهای همرنگ اندروید کامپیوتر مهره ها موفقیت در بدون بازی حذف توپهای همرنگ و بازی مهره های رنگی آیفون استفاده از مهارت های برنامه ریزی تقریباً غیرممکن است. هر سطح حداکثر تعداد حرکاتی را تعیین می کند که بازیکنان می توانند برای دستیابی به اهداف استفاده کنند. بنابراین ، پسران باید ماهرانه حرکت خود را به گونه ای انتخاب کنند که سریعترین وسیله دستیابی به اهداف را تسهیل کند.
بازیکنان باید شبکه

بازی آنلاین حذف توپهای همرنگ

اندروید را بررسی کنند و به دنبال بهترین دنباله عملکردهایی باشند که جعبه ها را در اسرع وقت از بین می برد. بهترین اقدامات باعث می شود چندین بار ژله ها و بازی مهره های رنگی خلاص شوند و بنابراین نیاز به استفاده از امتیازات غیرضروری / اضافی را کاهش می دهند. مردان قبل از استفاده از اقدام ویژه ، از تفکر قبلی بهره مند خواهند شد.
او این کار را برای پسران بسیار آسان می کند تا بدون ساختن اعداد هوشمند بازی آنلاین حذف توپهای همرنگ کامپیوتر و محاسبه شده در راهی شکست بخورند. علاوه بر این ، آنها فقط 5 زندگی می کنند ، که باید 30 دقیقه صبر کنند تا فقط یک نفر دوباره آنها را پر کند. عدم برنامه ریزی باعث می شود که مردان خیلی زود از زندگی خود استفاده کنند و در نتیجه زمان و سرگرمی بسیار کمتری داشته باشند.
همان رویکرد به دنیای بازی آنلاین حذف توپهای همرنگ اندروید که دختران جعبه ها بازی مهره های رنگی را از بین می برند ، به "ماده" ترجمه نمی شود ، جایی که ما باید تعداد مشخصی از مواد اولیه را به محل تحویل تحویل دهیم. متناوباً ، سطح به جمع آوری آب نبات های خاص تغییر می کند. حتی در حالت ها ، نژادها تنوع زیادی نشان می دهند و به طور مداوم چیزهایی را با پیش بینی های مختلف ارائه می دهند تا بر آنها غلبه کنند.
به عنوان مثال ، بعضی از بازی آنلاین حذف توپهای همرنگ اندروید قفل شده ای دارند که نمی توان آنها را از بین برد تا زمانی که با یک رنگ خاص باز شوند و پاک شوند. ما باید اجازه دهیم ذهن آنها با استفاده از کتاب بازی کند تا به چالش های مختلف نزدیک شود. اگر این کار را نکنند ، ممکن است در یک موضوع خاص یا تعداد کمی از استراتژی ها گیر کنند.
بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk