بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی توپ قرمز 6 اندروید کامپیوتر انلاین  

بازی توپ قرمز 6 اندروید کامپیوتر انلاین شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 4.15  (تعداد 13)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی توپ قرمز 6 اندروید کامپیوتر انلاین Easy جایی است بازی انلاین توپ قرمز ایفون که پیشنهاد می کنم از آنجا شروع کنید، زیرا محدودیت زمانی وجود ندارد و شما می توانید تا زمانی که برای رسیدن به پایان نیاز دارید، وقت بگذارید. نرمال سخاوتمندانه ای را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد در حالی که هنوز می توانید آن را کامل کنید، برخی از اشتباهات را مرتکب شوید، و یک محدودیت زمانی سخت گیرانه تری به شما می دهد که نیاز به یک دویدن نسبتاً بی عیب و نقص دارد. هر 3 این مشکلات به شما زندگی و مزایای بسیاری از پست های بازرسی در هر سطح را می دهد.
اگر مرگ خود

بازی توپ قرمز

6 اندروید را ببینید، شما را به آخرین موردی که راه‌اندازی شد، برمی‌گرداند (که بسیار خواهید دید). سپس مشکل وجود دارد که فقط مختص مازوخیست هاست. شما امتیازی برابر با هارد دریافت می کنید اما فقط 1 زندگی دریافت می کنید و بیرون انداختن توپ خود از مسیر باعث می شود که مجبور شوید از اول جهان دوباره شروع کنید. مطمئناً عنوان دشواری را به خود اختصاص می دهد.
اما بازی در تنظیمات سخت‌تر، در پایان سطحی که برای کسب امتیازات بازی توپ قرمز انلاین و رقابت در تابلوی امتیازات مرکز بازی کلیدی است، امتیاز اضافی بیشتری به دست می‌آورد. اولین چیزی که در مورد برای من متمایز است، پدهای لمسی عالی است. بازی‌های توپی در اپ استور وجود دارد که بیشتر آن‌ها باید با کنترل‌های شیب بازی شوند.
این به دلیل شتاب‌سنج و قابلیت‌های ژیروسکوپ دستگاه‌های بازی توپ قرمز 6 اندروید منطقی است، و ابزارها نیز اگر ترجیح می‌دهید از آن استفاده کنید، سیستم شیب کاملاً مناسبی دارند. اما لمس کاملاً همان جایی است که در آن قرار دارد. هرگز یک غلتک توپ با کنترل‌های لمسی به این خوبی وجود نداشته است، و هنگامی که با تفاوت‌های ظریف آنها راحت شدید، احساس می‌کنید جعبه محکمی روی توپ کوچک براق خود دارید.
جمع آوری آنها ضروری نیست، اگرچه امتیازات بالاتر بازی توپ قرمز 6 اندروید و در نتیجه مدال های بهتر بر اساس تعداد مدال هایی که موفق به کسب آنها شده اید اعطا می شود. سطوح همه واقعاً به خوبی طراحی شده‌اند و نوع زمینی که باید طی کنید همان چیزی است که از سایر بازی‌های رول توپ متمایز می‌کند. دنیاها مملو از ابزارهای متحرک (به طور طبیعی)، پله ها، پل های باریک، ترامپولین ها، دروازه ها، جعبه های انفجاری و موانع مختلف دیگری هستند که می توانند مانع پیشرفت شما شوند.
بازی آنلاین فیزیک فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk