بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی کرم جنگی قاتل اندروید کامپیوتر آنلاین  

بازی کرم جنگی قاتل اندروید کامپیوتر آنلاین شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.22  (تعداد 9)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی کرم جنگی قاتل اندروید کامپیوتر آنلاین محصول دو سنین بازی آنلاین کرم جنگی آیفون و بازی کرم قاتل اندروید مختلف است. گذشته بسیار دور ، جایی که منشا آن آغاز شد و حال - از این رو رابط کاربری صفحه لمسی جسورانه و ارز مجازی آن است. اگر تا به حال بازی کرم ها را انجام نداده اید ، اصول اولیه این است: شما به عنوان تیمی از کرم ها بازی می کنید که باید با استفاده از مجموعه ای سخاوتمندانه از سلاح هایی که از معمول (نارنجک) تا بمب (منفجر) دارند ، تیم مخالف کرم ها را از بین ببرند. گوسفند) بخشی از سرگرمی در کشف همه آنهاست.
دلیل طولانی مدت

بازی کرم جنگی

قاتل آن این است که می تواند سرگرمی بی فکر را با استراتژی عمیق متعادل کند. اگر به آینده فکر نمی کنید ، حتی یک حمله دقیق با بازوکا می تواند با پیروزی آسان دشمن شما همراه شود زیرا او از نارنجک برای تخریب زمین تغییر شکل پذیر زیر شما استفاده می کند و شما را در آب فرو می برد.
شما باید بازی کرم جنگی اندروید در نظر بگیرید که در کجا ایستاده اید ، دشمنان شما در کجا ایستاده اند ، زمانی که زمین با موشک برخورد می کند ، چه کار می کند و غیره. که سعی کرد این مجموعه را با استفاده از سیستم کارت وارد دوران موبایل کند. او این حرکت را به نفع جعبه کوچکتر ، سلاح های قابل ارتقا ، چالش های روزانه ، رویدادهای جهانی و یک کمپین تک نفره گسترده شامل مراحل کوتاه با بارگذاری ابزارهای خاص ، کنار می گذارد.
این مراحل سریع و تقریبا شبیه به پازل بازی کرم جنگی قاتل به شما امکان می دهد تا با مکانیک بازی آشنا شوید و ابزارهای جدیدی را برای استقرار در چند نفره باز کنید. ارتقاء این موارد به شما امکان می دهد تا با نقاط قوت خود بازی کنید. سه گزینه وجود دارد: یک دستگاه در برابر کامپیوتر ، یک دستگاه در برابر یک بازیکن دیگر ، و Faction Battle: زمان واقعی جهانی از طریق فیس بوک (چند نفره ناهمزمان بازی قبلی متاسفانه از بین رفته است).
من نتوانستم یک بازی کرم جنگی قاتل را راه اندازی کنم ، یا به این دلیل که هیچ حریفی در دسترس نبود یا اتصال قطع شد. علیرغم اینکه در یک شبکه خانگی قابل اعتماد بودم ، هنگام باز کردن صندوقچه برای افراد خوب ، مشکلات اتصال مکرر داشتم ، بنابراین به نظر می رسد مشکلات دندان درآوردن را تجربه می کند.
بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk