بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی خشن اندروید جنگی انلاین کامپیوتر  

بازی خشن اندروید جنگی انلاین کامپیوتر شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.53  (تعداد 47)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی خشن اندروید جنگی انلاین کامپیوتر برای بازگشت بازی خشن جنگی آنلاین کامپیوتر آیفون به حرف احتمالاً یکی از مهمترین بازیهایی بود که در زمان خود بیشتر به دلیل محتوای خشن منتشر شده بود. این ممکن بود زباله ، زباله مطلق باشد و به دلیل زمان انتشار بازی و اعتراض عمومی پس از آن ، نظر وی هنوز شایسته خواهد بود.
با این وجود ، با گذشت سال ها

بازی خشن

اندروید ، شکار منهدم به دلیل آینه ای بازی خشونت در شهر 6 که تا زمان مدرن در خود جای داده است ، از اهمیت بیشتری برخوردار شده است. آن قلب تاریک و غرغره ای دارد که از نفرت و ترس می تپد. این دنیایی است پر از او که کاملاً بی احساس هستند بنابراین ریشه یابی یا خواستن بهترین ها برای هر یک از آنها ، حتی پول نقد دشوار است.
او یک زندانی محکوم به اعدام است که وقتی یک داس بازی خشن جنگی را به کشاله ران فرد فرو می برد حتی یک بار هم از پا نمی پرد. این فراتر از ضد قهرمانان شوخ فیلمهای تارانتینو است ، كه با كشته شدن انسان ، با محبوبیتهای پاپ گذشته روبرو می شوند و اظهارات شوخ طبعانه و ارجاعات فرهنگی را می شكنند ، و شخصیتهای صحنه از هر نظر قابل تصور نفرت انگیز و دوست داشتنی نیستند.
به نظر می رسد مملو از بیماری و نفرت بازی خشن اندروید است ، هر خیابان و پیاده رو شکسته ای مملو از خون یا پوک است ، و ساختمانهای متروکه مخفی کننده های قاتل را پنهان می کنند و آماده تراشیدن هر رهگذر با یک روحانی هستند. دیگر هیچ قهرمان وجود ندارد. همه آنها مرده اند و یا جهنم را از دوج نجات داده اند و ما با دنیایی روبرو شده ایم.
عمیقا بدبینانه است ، اما بازی خشن اندروید کم عمق نیست. این یک چشم انداز خاص از انسانیت را ارائه می دهد ، یکی با افرادی که در حلق یکدیگر هستند برای زنده ماندن ، برای سرگرمی ، به منظور کنترل افراد دیگر ، و هرگز با وجود آنچه بازیکن فکر می کند ، از آن چشم پوشی می کند . در زمانی که یک مدیر دارویی می تواند قیمت کتابی را که پسران استفاده می کنند ، افزایش دهد.
بازی آنلاین فیزیک فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk