بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی دلفین کوچولو ابی 5 اندروید کامپیوتر آنلاین  

بازی دلفین کوچولو ابی 5 اندروید کامپیوتر آنلاین شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.31  (تعداد 29)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی دلفین کوچولو ابی 5 اندروید کامپیوتر آنلاین این ترفندهای بازی دلفین ابی کوچولو نمایش دلفین 5 را می توان تا چهار چیز اساسی جوشانید: تلنگرها ، رولها ، سرخوها و جوایز پس زمینه مانند شنا در نزدیکی ماهی یا رسیدن به ماه. انواع مختلفی از تلنگرها و رولها وجود دارد که می توانند انجام دهند ، و جایزه شسته و رفته دیگری برای کشف در هنگام پرش به دور شما وجود دارد. این خوب خواهد بود اگر آنها یک منو اضافه کنید که جزئیات همه ترفندها را نشان می داد.
شما می توانید انجام دهید ،

بازی دلفین کوچولو

ابی شاید باز کردن هر ورودی به عنوان آنها در بازی انجام می شوند. من موفق شدم همه را به مشتری بسپارم ، که در آن زمان مانند یک موفقیت دیوانه کننده احساس می شد ، اما می شنوم یک راهنمای ویژه برای مرجع که در جایی برای بازیکنان فوق العاده ماهر پنهان شده است.
در حالی که یک تجربه کوچک زیبا و بازی دلفین کوچولو ابی اعتیاد آور است ، احساس می کنم با چند اضافات ساده می توان بسیار پیشرفت کرد. برای اولین بار ، کمبود موسیقی پس از مدتی بسیار مورد توجه قرار می گیرد ، بنابراین موسیقی متن فیلم خوب خواهد بود (ترجیحا چیزی آرامش بخش و خیلی جذاب نیست ، زیرا احتمالا زیاد می شنوید). من همچنین می خواهم راهی برای افزایش وقت شما داشته باشم.
شنا در حلقه ها ظاهراً یک ثانیه به ساعت بازی دلفین کوچولو ابی اضافه می کند ، اما اینها به قدری پراکنده هستند که چند ثانیه ای که ممکن است بدست آورید واقعاً زیاد نیستند (بعلاوه ، دو سطح حتی جعبه ندارند). اگر بعد از پرش بتوانید به طور تمیز در آب برگردید ، درآمد کسب می کنید که به شما سرعت می بخشد و می تواند دسته کوچک موسیقی جاز خود را به سمت پرش بعدی خود نگه دارد.
جدا از زیبایی شناسی تفاوت بین بازی دلفین کوچولو اندروید وجود ندارد و تفاوت بین مراحل حداقل است. در هر سطح ، یک افزودنی ویژه وجود دارد که در صورت تعامل با آن به شما امتیاز می دهد: شنا در صخره ها ، یخچال های طبیعی در دریاچه و پرندگان برای شگفت انگیز شدن در دره.
بازی آنلاین فیزیک فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk