بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی ماشین مسابقه ای انلاین جدید سه بعدی کامپیوتر pc  

بازی ماشین مسابقه ای انلاین جدید سه بعدی کامپیوتر pc شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.20  (تعداد 44)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی ماشین مسابقه ای انلاین جدید سه بعدی کامپیوتر pc شگفتی ها نیز بازی انلاین ماشین مسابقه ای pc در مسیر زیاد نیست. هنگام پرش با پرتاب آتش بازی ، آتش بازی و وسایل آتش بازی زیادی وجود دارد ، اما رانندگان هوش مصنوعی آن را با شما یا با یکدیگر در بازی ترکیب نمی کنند. همه چیز کمی متمدن است ، حتی در مسابقات یخ سواری ، که در طول جاده به دلیل عملکرد تعادل گیرنده با فشار پایین که از شما می خواهند ، چیزی برجسته است.
هنگامی که از تپه بعدی

بازی ماشین مسابقه ای انلاین

جدید فرو می روید یا به یک گیره مویی شگفت انگیز وارد می شوید ، احساس می کنید تنوع جغرافیایی است. این واقعیت را که در چین ، ایتالیا یا نروژ یا نیویورک در حال مسابقه هستید ، از دست ندهید - به ترتیب از زمین های بامبو ، دولومیت ، مناطق روستایی پوشیده از برف و خیابانهای یخ زده استفاده کنید.
این حس گشت و گذار در جهان علاقه بازی ماشین مسابقه ای انلاین جدید بسیار زیادی را به حرفه شما می افزاید ، زیرا انواع مختلف رویدادها به طور واضح غیر از مسابقات نادر متمایز نمی شوند. مدل هندلینگ نمی خواهد از عقب عقب برود و برای یافتن تعادل کشتی بگیرید. می خواهد رعایت کند. با بالا بردن سریع دریچه گاز می توانید اکثر خودروها را به پیچ ها بکشید و کم و بیش با سرعت بیرون بیایید.
و ، بله ، تپه رویدادهای مسابقه بازی ماشین مسابقه ای انلاین کامپیوتر در منو وجود دارد ، هر کدام دارای مدال برای کارهای دلخواه مانند معامله رنگ و دریفت ، یا گرفتن 5 ثانیه هوا. همانطور که انتظار دارید ، رنگ ها و برچسب های وینیل و حامی خودروها تا زمانی که آماده جدا شدن شبکیه چشم در دید نباشند ، رنگ آمیزی می شوند. در حالی که به نظر می رسد حالت سازنده ساعت ها از شما فاصله می گیرد در حالی که شما سعی می کنید ابتدایی ترین طراحی را انجام دهید ، ابزار فوق العاده سریع و آسان است.
کنترل دکوراسیون بازی ماشین مسابقه ای انلاین جدید و ابعاد برگردان کمتر از آنچه که قبلاً به آن عادت داشتیم وجود دارد ، اما من این را در نظر می گیرم اگر به معنی دریافت با رنگارنگ سه رنگ فوق العاده از منو به شبکه در چند دقیقه باشد. از ساختار تا طراحی آهنگ تا ارائه تا مدیریت.
بازی آنلاین ماشین سواری فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk