بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی نمایش کوسه من در سیرک اندروید آنلاین کامپیوتر  

بازی نمایش کوسه من در سیرک اندروید آنلاین کامپیوتر شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.93  (تعداد 15)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی نمایش کوسه من در سیرک اندروید آنلاین کامپیوتر همانطور که بازی آنلاین نمایش کوسه من در سیرک باعث ضرب وشتم می شوید ، یک متر را پر می کنید. افراد زیادی را نجات دهید و از شکارچیان تهاجمی کوسه که سعی می کنند شما را بکشند گرما دریافت خواهید کرد. در ابتدا اینها آزاردهنده و سخت برای کشتن بودند ، اما به زودی ماهی من به اندازه کافی قدرتمند بود که به راحتی با آنها برخورد می کرد. به طور کلی ، من دریافتم که بهتر است با ترک منطقه و پنهان شدن در زیر آب از آنها اجتناب کنم.
زیرا در غیر این صورت من درگیر مبارزه

بازی نمایش کوسه من در سیرک

اندروید با تعداد بی پایان شکارچیان بدون پاداش واقعی فراتر از XP و منابع بودم. که مسخره است و صادقانه بگویم ، کمی گرانفروشی است. سطح را بالا می برد و قفل های تکاملی را باز می کند ، که اساساً به عنوان چرخ دنده عمل می کنند ، اما شما هیچ انتخاب داستانی را مانند یک RPG سنتی انجام نمی دهید.
بازگشت به مناطقی که قبلاً از بازی نمایش کوسه من در سیرک آنلاین بازدید کرده اید ، پس از رسیدن به سطح بالا نیز سرگرم کننده است. به عنوان مثال ، شما در باتلاق به عنوان یک کوسه کوچک کوچک شروع می کنید. به نظر می رسد گاتورها مانند هیولاهای غیرقابل تحمل هستند و حتی باراکوداها در یکی دو ساعت اول بازی کشنده هستند. بعداً ، می توانید به این مکان برگردید و دریابید که گردآورها دیگر برای شما مطابقت ندارند. من بسیار هیجان زده بودم که به سنین بالاتر بازگشتم ، نه تنها برای کاوش در مکانهایی که از دست داده بودم ، بلکه برای انتقام گرفتن از موجوداتی که زمانی که من کوچکتر بودم ، مرا شکار کردند.
بازی در سطح سرگرم کننده بازی نمایش کوسه من در سیرک اندروید و لذت بخش است - شما واقعاً احساس می کنید یک شکارچی بدجنس است که می تواند هر چیزی را به عهده بگیرد و به هر جایی برود ، حتی در خشکی ، اما ای کاش تنوع بیشتری فراتر از جستجوهای احساس شده وجود داشت و آنها از سالهای اولیه پاره شدند. اتمام بازی کمی بیش از 12 ساعت به طول انجامید. این واقعاً باعث می شود شما و شما ماهی باشید که با گذشت زمان قدرتمندتر می شوید.
با وجود تکرار بازی نمایش کوسه من در سیرک اندروید ، جهان انسان خوار ارزش کشف دارد. هر نقشه ، که با تکمیل ماموریت های مشخص شده در چک لیست ها ، آن را باز می کنید ، متفاوت به نظر می رسد و زندگی دریایی و تنوع انسانی خود را دارد. مکان باتلاقی وجود دارد یک اقیانوس بزرگ وجود دارد که در آن می توانید نهنگ های فوق العاده بزرگ را پیدا کنید.
بازی آنلاین فیزیک فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk