بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی تراکتور برای کامپیوتر کم حجم اندروید  

بازی تراکتور برای کامپیوتر کم حجم اندروید شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.09  (تعداد 42)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی تراکتور برای کامپیوتر کم حجم اندروید همانطور که بازی کم حجم تراکتور برای کامپیوتر به طور مداوم درآمد کسب می کنید و از طریق خرید توطئه های همسایه و تجهیزات بهتر ، امپراتوری خود را گسترش می دهید ، گزینه استخدام یاران AI برای انجام کارهای خر را نیز دارید. آنها به اندازه کافی هوشمند نیستند که بتوانند وسایل نقلیه اطراف مزرعه را هدایت کنند بلکه یک گوشه گیر یا تراکتور را در یک گوشه قرار می دهند.
 نوار زمین مطمئناً باید

بازی تراکتور برای کامپیوتر

کم حجم دستمزدهای آنها را بپردازید ، اما ما هرگز خودمان را در موقعیتی پیدا نکردیم که نتوانیم از پس استخدام کارگران هوش مصنوعی برآییم. با چرخه چرخه های R و R در همه اتومبیل های خود فعال و غیره (و ما از چگونگی شروع به کار موتورها در صورت بیکار بودن لذت می بردیم). یک آرایه بزرگ در دسترس است.
 در اوایل ما احمقانه 45000 دلار را برای یک دستگاه وانت بازی تراکتور برای کامپیوتر کم حجم که باید آن را به سمت یک ماشین برداشت جنسی یا یک تراکتور دیگر سوار می کرد ، منفجر کرد ، اما ما نتوانستیم در مقابل فرصت آتش زدن کمی سریعتر در مقابل زمین مقاومت کنیم. جاده ها و مسیرهای پیاده روی بر روی چشم انداز پوشانده شده اند ، اگرچه ما در فشار ماشین و تریلر خود به بالای تپه ها و زمین های خطرناک شادی بزرگی پیدا کردیم.
 گزینه بازنشانی وسیله نقلیه در این منو بازی تراکتور برای کامپیوتر اندروید به ما کمک کرد که چند بار مشکل پیدا کنیم و خانه خود را واژگون کنیم ، این ساده ترین کار نبود. با این حال ، به دست آوردن تعادل زمان نیاز دارد ، بنابراین انتظار نداشته باشید بدون اینکه تلاش جدی در کاشت آنها کنید ، پاداش های خود را بدست آورید.
این یکی از آن بازی هایی است که شما واقعاً باید در بازی تراکتور برای کامپیوتر انلاین بنشینید ، یک پادکست را پرتاب کنید و هر چند ساعت یک بار استراحت کنید. اگر تمام اتومبیل شما در حال کار باشد ممکن است بتوانید 5 دقیقه کارها را رها کنید ، اما نظارت و ارکستر مزرعه همچنان به ورودی نیاز دارد.
بازی آنلاین کامیون سواری فلش, بازی آنلاین ماشین سواری فلش, بازی آنلاین فیزیک فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk