بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی سونیک جدید مود بی نهایت اندروید کامپیوتر انلاین  

بازی سونیک جدید مود بی نهایت اندروید کامپیوتر انلاین شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.5  (تعداد 8)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی سونیک جدید مود بی نهایت اندروید کامپیوتر انلاین پیچ و تاب های بازی انلاین سونیک جدید مود اندروید کامپیوتر مدرن و ابزارهای هوشمندانه زیادی در بازی وجود دارد که مهمترین آنها وجود دو نسخه از سونیک - یکی کلاسیک است. سونیک سه بعدی کمی بلندتر است و توانایی های متفاوتی دارد - به ویژه حمله به خانه که به شما امکان می دهد بپرید و سپس به اشیایی که با آنها روبرو هستید، از جمله دشمنان و همچنین پدهای پرش علامت تجاری، بپرید. برای بازگرداندن آنها، او باید هر مرحله را به عنوان هر دو نسخه از خودش کامل کند.

هر مرحله از

بازی سونیک جدید مود

بی نهایت را می توان در حالت اسکرول کامل کناری با تغییر به تجربه یکپارچهسازی با سیستمعامل بازی کرد، و مراحل، در حالی که بیشتر نگاهی به صفحه نمایش دارند، شامل بخش های اسکرول جانبی هستند. داستان Generations به طرز هوشمندانه ای حضور دو تجسم سونیک را توضیح می دهد: در یک پیک نیک تولد، یک هیولای سفر در زمان ظاهر می شود و دوستان را می دزدد.

دنیاها با باس‌ها بازی سونیک جدید مود اندروید از هم جدا می‌شوند، و برای باز کردن قفل آن‌ها، باید کلیدهایی را که با انجام چند چالش بسیار هوشمندانه به دست آورده‌اید، جمع‌آوری کنید، که شامل بازیگران گسترده‌ای از شخصیت‌هایی مانند Knuckles، Tails، Amy و است که با Sonic همبازی شده‌اند. در طول سال ها. سگا بر بازسازی حس اولیه سرعت گیج کننده تمرکز کرده است.

اما شاید جنبه چشمگیر سطح بازی سونیک جدید مود بی نهایت به این صورت باشد که سکانس‌های درون صفحه بالاخره به لطف حمله خانگی و همچنین افزایش سرعت (به طور طبیعی با جمع‌آوری حلقه‌ها) سرگرم‌کننده شده‌اند. همه قراردادهای قدیمی وجود دارند و درست هستند - حلقه‌های حلقه‌ها، فنرهایی که شما را کیلومترها به هوا می‌فرستند و مانند یک گل پین‌بال به شما پینگ می‌کنند، توالی‌هایی از سکوی دقیق.

تله‌های سنبله‌ای که بازی سونیک جدید مود بی نهایت را بی‌خبر می‌برند و مسیرهای جایگزینی را می‌برند که در لحظه مناسب از طریق پرش‌های میخ‌کوبی قابل دسترسی هستند. اسکیت بورد ظاهر عجیبی دارد و پرش های رنگین کمانی خاص به او اجازه می دهد تا ترفندهای هوا را انجام دهد. او برخی توانایی‌های جدید را نیز به دست آورده است، مانند قدرت‌بخشی که او را به یک توپ صورتی از میخ‌ها تبدیل می‌کند که می‌تواند دیوارها و سقف‌ها را بپیچد و با حرکت چرخ دنده‌ها در امتداد سیم‌ها، سکوها را تغییر شکل دهد.

نبردهای رئیس، که شامل تعقیب ماریو و سپس حمله به ربات‌های غول‌پیکری است که مُهر غیرقابل انکار دکتر اگمن را دارند، بسیار مناسب هستند. و حتی با وجود اینکه دنیای اصلی بسیار گوشتی است، چالش های اضافی زیادی وجود دارد که خلاقیتی را نشان می دهد که sonic را به خوبی از منطقه راحتی خود خارج می کند.
بازی آنلاین فیزیک فلش, بازی آنلاین سونیک فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk