بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی قایق سواری کودکانه مسابقه ای اندروید کامپیوتر  

بازی قایق سواری کودکانه مسابقه ای اندروید کامپیوتر شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.61  (تعداد 18)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی قایق سواری کودکانه مسابقه ای اندروید کامپیوتر دو دسته اصلی بازی انلاین قایق سواری کودکانه آیفون وجود دارد که با تعداد پاروهای استفاده شده توسط هر فرد تعریف می شود. در قایق رانی «جاروب»، هر پارویی با هر دو دست یک پارو می‌گیرد. قایق های جارو می توانند دو، چهار یا هشت پاروزن داشته باشند. به اصطلاح هشت ها شامل یک گاوچران است که وظیفه هدایت قایق و همچنین مربیگری و ایجاد انگیزه در خدمه را بر عهده دارد. سبکی که من نمونه گرفتم
آن را در سه نوع

بازی قایق سواری کودکانه

مسابقه ای انلاین، مسابقه و تفریحی، و پنج پیکربندی: دو و چهار. پیتر خاطرنشان کرد: در یک پسر، شما از اینکه مجبور باشید به شخص دیگری برای کمک به پارو زدن تکیه کنید، آزاد هستید. اما در مورد هدایت و تثبیت قایق نیز کاملاً به تنهایی عمل می کنید. در یک خدمه هشت نفره، شما هفت چیز دیگر دارید که به شما تعادل می دهد.
او گفت که یک اسکالرو بازی قایق سواری کودکانه اندروید می تواند به حداکثر سرعت بیش از 13 مایل در ساعت برسد، تقریباً به سرعت حداکثر سرعت یک ابزار با هشت چیز. من درس مقدماتی خود را از پیتر در یک اسکال تفریحی گرفتم که هزینه داشت. بدنه فیبر کربنی آن از کمان تا پشت 21 سانتی متر، حدود 5 فوت کوتاه تر از یک مسابقه معمولی بود، و وزن آن کمی بیش از 30 پوند بود.
که یک جفت بازی قایق سواری کودکانه مسابقه ای قیمت داشت، 10 فوت طول داشت، با تیغه های فیبر کربن بیضی شکل. عرض کابین 21 اینچ بود که تقریباً نصف عرض یک کابین مسابقه بود. این شامل یک صندلی کشویی پلاستیکی کامپوزیت نصب شده بر روی مسیرها، زیرپایی های چوبی با تسمه های Velcro و مجموعه ای از میله های فلزی به نام ریگر با قفل های یقه دار بود. همانطور که پیتر با صبر و حوصله توضیح داد و نشان داد، یک سکته اولیه دارای چهار مرحله است.
در فاز یک، گیره، در انتهای بازی قایق سواری کودکانه مسابقه ای مسیرها می‌نشینید و دسته‌های پارو را به سمت جلو می‌چرخانید تا تیغه‌ها در آب فرو بروند. در فاز سه، درایو، شما با پاهای خود به زیرپایی فشار می آورید، که باعث می شود صندلی به سمت کمان بلغزد و باعث می شود مسابقه و در مقابل آب کشیده شود.
بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk