بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی قایق سازی شبیه سازی اندروید کامپیوتر آنلاین  

بازی قایق سازی شبیه سازی اندروید کامپیوتر آنلاین شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 4.07  (تعداد 27)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی قایق سازی شبیه سازی اندروید کامپیوتر آنلاین برای این که به واقع گرایی بازی شبیه سازی قایق سازی آیفون می بالد ، گرافیک کاملاً دلسرد کننده است. هنگام بازی از نمای بالای سر کشتی ، در بهترین حالت مناسب به نظر می رسد. با این حال ، هنگامی که به داخل کشتی زوم می کنید - با این وجود می توانید در آن قدم بزنید - همه چیز بد ظاهر می شود. همه چیز از چند ضلعی های لبه سخت ، رنگها و بافتهای ساده تشکیل شده است.
هرگونه واقع گرایی در ظرافت گرافیک

بازی قایق سازی شبیه سازی

اندروید از بین می رود. بدتر از آن این است که شما حتی می توانید از طریق اشیاء قدم بزنید و به شما در مورد نحوه مدل دهی بد آنها نگاه کنید. محیط های بیرون شهر نیز به همان اندازه بد است. ساختمانها و درختان بافتی ندارند و شبیه برشهای مقوایی هستند؟
جنبه بازی قایق سازی شبیه سازی کامپیوتر قطعاً وجود دارد. این بازی بازیکنان را با جنبه ها و موقعیت های مختلفی که در هنگام حرکت در حالت های مختلف ممکن است بوجود بیاید ، در اختیار شما قرار می دهد. این سناریوها به جای اینکه فقط از اقیانوس دریانوردی کنید ، بازی را هیجان انگیزتر می کند ، هرچند افراد تازه وارد در کار با همه چیز با مشکل روبرو خواهند شد ، زیرا آموزش در هیچ کجا یافت نمی شود.
دشوارترین جنبه شبیه ساز ، فرمان بازی قایق سازی شبیه سازی اندروید و مسافرت نبود ، بلکه رسیدن به بندر بود. بنادر معمولاً مناطق کوچک و تنگ هستند و از آنجا که کشتی ها به آرامی حرکت می کنند و در یک کمان می چرخند ، حرکت آن در مسیر مقصد بسیار چالش برانگیز است. در بسیاری از مواقع من ماموریت را شکست می دادم زیرا در حرکت مشکل داشتم ، با اسکله تصادف می کردم ، که باعث می شد ماشین من شروع به غرق شدن کند. صحبت در مورد یک شکست بزرگ.
طبق استانداردها ، پخش آموزش بازی قایق سازی شبیه سازی اندروید ضروری است ، که اتفاقاً یکی از مواردی است که آن را از دست می دهد. اگرچه هر مأموریت آنچه را که باید انجام دهید به شما نشان می دهد ، اما دقیقاً نمی گوید که اقدامات را انجام دهید. بنابراین مگر اینکه دانش اولیه ای در مورد کنترل داشته باشید ، درک صحیح نحوه بازی صبر می کند.
بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk