بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی دوچرخه سواری مسابقه ای جدید انلاین اندروید  

بازی دوچرخه سواری مسابقه ای جدید انلاین اندروید شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.4  (تعداد 10)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی دوچرخه سواری مسابقه ای جدید انلاین اندروید جذابیت اصلی تور بازی انلاین دوچرخه سواری مسابقه ای اندروید کامپیوتر دو فرانس 2022 فرصت شرکت در تمام 21 مرحله این عنوان در طول فصل 2022 است. در حالت، دوچرخه‌سوار خود را ایجاد می‌کنید و در مورد مشخصات او تصمیم می‌گیرید (می‌توانید یک کوهنورد، دونده سرعت، پانچر را انتخاب کنید یا یک قهرمان همه جانبه را انتخاب کنید؛ تصمیمی که می‌گیرید بر نحوه عملکرد دوچرخه‌سوار شما در شرایط خاص تأثیر می‌گذارد) و سپس به تنهایی برای پیروزی بجنگید.
از سوی دیگر، ما کل تیم

بازی دوچرخه سواری مسابقه ای

جدید را کنترل می کنیم که با شروع از صفر، به تدریج در رده های حرفه ای ورزشی صعود می کنیم و در مسابقات معتبرتر شرکت می کنیم. این بازی فقط در عنوان به ما اجازه می دهد، بلکه در تعدادی از مسابقات دیگر که از مسابقات مهم دوچرخه سواری ایتالیا الهام گرفته شده است. علاوه بر مسابقات، مجوز هر دو دوچرخه سوار را در بر می گیرد.
توسعه دهندگان تلاش کرده اند تا مبارزه بازی دوچرخه سواری مسابقه ای انلاین برای پیروزی را تا حد امکان واقعی کنند. برای این منظور آنها یک سیستم آماده سازی قبل از مسابقه را معرفی کردند که باعث می شود در هر مسابقه پنج دوچرخه سوار به طور تصادفی انتخاب شوند که از آمادگی ویژه ای برخوردار هستند و همچنین پنج دوچرخه سوار دیگر که در فرم نیستند. برای شناسایی آنها باید اقدامات آنها را به دقت مشاهده کنیم. علاوه بر این، حوادث تصادفی غیر منتظره، تصادفات در مسیر یا بیماری وجود دارد.
که پیامدهای مختلفی دارد - از ضعف کوتاه مدت بازیکن بازی دوچرخه سواری مسابقه ای جدید تا کناره گیری کامل. لیست ویژگی های با ضربه زدن به کل رابط در بخش های سنگفرش شده، و بهبود رفتار پلوتون (که با شدت بیشتری حرکت می کند) و متخصصان جدا شده (که بهتر از قبل همکاری می کنند) تکمیل می شود.
که یک ماژول بازی دوچرخه سواری مسابقه ای جدید را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد حماسه خود را ایجاد کنید. شما مراحل (از 92 موجود) و تیم ها و همچنین روزهای استراحت را انتخاب می کنید. حالت بازی، حالت مسابقه هفته است که در آن اهداف مختلفی را (مانند برنده شدن در رده بندی عمومی یا جمع آوری تعداد زیادی امتیاز در کوهستان) در حالی که با بازیکنانی از سراسر جهان برای کسب جایگاهی در رده بندی رقابت می کنید، تکمیل می کنید. .
بازی آنلاین دوچرخه سواری فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk