بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی مادربزرگ عصبانی بی نهایت هندوستان انلاین کامپیوتر  

بازی مادربزرگ عصبانی بی نهایت هندوستان انلاین کامپیوتر شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.03  (تعداد 28)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی مادربزرگ عصبانی بی نهایت هندوستان انلاین کامپیوتر تکنیک وارد عمل بازی انلاین مادربزرگ عصبانی بی نهایت می‌شود، زیرا اگر شما به سادگی سونیک را در سطوح اجرا کنید، در پایان دنیا تقریباً با دست خالی خواهید ماند. سیستم ترفندی در وجود دارد که در آن چرخش در هوا یا جابه‌جایی پاها در حین سر خوردن ریل (یک موضوع ساده با ضربه زدن سریع دکمه‌های A و B) نوار پاور در کنار صفحه نمایش را تقویت می‌کند.
این نوار قدرت، انفجارهای سریع انرژی

بازی مادربزرگ عصبانی بی نهایت

هندوستان را در حال اجرا می‌کند و او را در آن ثانیه شکست‌ناپذیر می‌کند. دشمنان با انفجارهای به‌موقع بیرون می‌روند، بنابراین بازیکنان قطعا تشویق می‌شوند در حالی که در هوا در حال چرخش هستند، به ورق زدن ادامه دهند. و مکانیک پرش دوبل قطعاً در طراحی های سطح نیز استفاده می شود - شما نمی توانید به قدرت یا حلقه های خاصی برسید.
اگر از حرکت Up + R در هوا استفاده نمی‌کنید، و طراحان مطمئن می‌شوند که شما را با چیزهای خوب بازی مادربزرگ عصبانی بی نهایت کامپیوتر نگه می‌دارند که فقط در صورت استفاده از آن در لحظه‌های مناسب به دست می‌آیند. "ماجراجویی" متصل به نام تجاری به سادگی به این معنی است که تیم توسعه با گفتگوی بیشتری در تولید کار کرده و تجربه را با عناصر اکتشافی گسترش داده است.
این طراحی هنوز هم عمدتاً به صورت پلتفرمینگ "واقعاً سریع اجرا می شود" است، اما اکنون بین ساختار بازی مادربزرگ عصبانی بی نهایت هندوستان استاندارد "دو سطح اسکرول جانبی و یک نبرد رئیس" این مینی بازی های قایق رانی متمرکز بر روی صفحه نمایش لمسی قرار دارند که در آنها باید در واقع دوره بعدی را پیدا کنید. روی نقشه. این شبیه کاری است که در نسخه DS آینده انجام می دهید که در آن مسیر خود را ترسیم می کنید و سپس برای رسیدن به آنجا به سفر می روید.
چهار نوع مختلف از این مینی‌بازی‌ها وجود دارد و آن‌ها کار بازی مادربزرگ عصبانی بی نهایت هندوستان خوبی را انجام می‌دهند و کمی تنوع را در ترکیب ایجاد می‌کنند، آن‌ها چندان چالش‌برانگیز نیستند. به سختی می توان گفت که آنها به دلیل مشغله کاری آنجا هستند، چیزی که چند ساعت دیگر به ساعت بازی اضافه می کند. یا شاید مشکل را با تیم توسعه مجبور به دریافت عناصر صفحه لمسی کرده است.
  
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk