بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی ماینکرافت ماشینی ماشین سواری اندروید  

بازی ماینکرافت ماشینی ماشین سواری اندروید شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3  (تعداد 10)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی ماینکرافت ماشینی ماشین سواری اندروید وقتی در Minecraft بازی آنلاین ماینکرافت ماشین سواری ماشینی کامپیوتر آیفون شیرجه می‌زنید، این تجربه بلافاصله واقعاً جالب و جذاب است. با رسیدن به ساحل یک موسیقی ساده پیانو پخش می شود. از ماشه کنترل کننده مناسب برای حفاری در زمین و بریدن چوب از درختان استفاده کنید. من فوراً هیچ چیز بزرگ و باشکوهی درست نکردم. من تازه ابتدای یک کلبه کوچک در کنار دریا راه اندازی کردم.
سپس، تاریکی

بازی ماینکرافت ماشینی

ماشین سواری فرود آمد. یک قطعه مربع از ماه در آسمان بالا آمد و ستاره ها چشمک زدند. همانطور که آنجا ایستادم و به زیبایی طبیعت خیره شدم، چند قدم از پشت سرم شنیدم. از آنجایی که من به نوعی توسط مناظر هیپنوتیزم شده بودم، متوجه نشدم که این یک Creeper است، یکی از هیولاهای مزاحم Minecraft. صدای کا پاو شنیدم و وام نصف سلامتی ام را از دست دادم.
پناهگاه بازی ماینکرافت ماشینی ماشین سواری تمام نشده بود و نمی توانستم از او پنهان شوم! بنابراین من تا دریا شنا کردم و تا صبح روی شن‌بار ماندم. خزنده، موجودی بدون دست با دهانی پیچ خورده و عصبانی، همیشه جغد شب نیست. در طول روز یا شب از او دوری کنید. او می تواند سازه هایی را که شما می سازید نیز منفجر کند.
دستاوردهای زیادی وجود دارد که می توانید در طول مسیر بازی ماینکرافت ماشینی ماشین سواری به دست آورید، مانند زمانی که یک کوره می گیرید، موجودی خود را برای اولین بار باز می کنید یا ماهی می گیرید. در نهایت، آتش زدن و برق را یاد خواهید گرفت. اگر خیلی طولانی بازی کنید، حتی ممکن است اژدهای گریزان Ender را پیدا کنید. گرافیک در سطح قدیمی است، اشاره ای به روزهای اولیه بازی های ویدیویی.
سپس، اگر دوست دارید، همه را از بین ببرید. این دنیای بازی ماینکرافت ماشینی اندروید شماست و این آینه شگفت انگیزی است که اگر انعکاسی از شما نباشد چیزی نیست. اما این شکوه دنیاست. اگر خیلی واقعی به نظر می رسید، مانند need for speed، آن سبک امضایی که این بازی را منحصر به فرد می کند، نداشت.
بازی آنلاین ماشین سواری فلش, بازی آنلاین فیزیک فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk