بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی فکری ماشین قرمز ماشینی کامپیوتر انلاین  

بازی فکری ماشین قرمز ماشینی کامپیوتر انلاین شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.20  (تعداد 24)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی فکری ماشین قرمز ماشینی کامپیوتر انلاین می توانید بازی فکری ماشینی قرمز انلاین ماشینی در مدت زمان محدود تعمیرات را انجام دهید و لاستیک های فرسوده خود را در جایگزین لاستیک های جدید قرار دهید یا نوع دیگری را متناسب با شرایط انتخاب کنید. این یک چروک ساده و در عین حال موثر استراتژیک در روند کار است که شما را تحت فشار قرار می دهد تا بخواهید رادیاتور خنک کننده خود را اصلاح کنید یا کالیبراسیون چرخ خارج از کیلومتر را انجام دهید.
شما می توانید در خارج از رویدادها با اتومبیل های

بازی فکری ماشین قرمز ماشینی

کامپیوتر خود غیرقانونی کنید ، با خریدهای پیشرفته و تنظیم دقیق دقیق که به شما امکان می دهد رفتار خودرو را تغییر دهید. ارتقا also برای جاده شما نیز اعمال می شود. این مسابقه راکت در مدار رالی تبدیل به تکیه گاه اصلی این مجموعه شده است ، و این یک گزینه جالب برای مسابقات پیچ در پیچ نقطه به نقطه است.
اگرچه هندلینگ در Rally cross به همان اندازه بازی فکری ماشین قرمز ماشینی کامپیوتر قابل بخشش نیست ، اما شما همچنان می توانید وزن خود را کمی بیشتر کنید و رانندگی این اتومبیل ها را بسیار سرگرم کننده کنید. در ورزشی که بارها و بارها برای کسب شرایط صعود می کنید ، مطمئناً کمک می کند. دو حالت شغلی جایی است که بیشترین اعتبار خود را کسب خواهید کرد.
به روزرسانی بازی فکری ماشین قرمز ماشینی کامپیوتر تیم شما می تواند بر اثرات شما بی نظیر باشد ، از جمله مزایایی مانند کاهش زمان برای انجام برخی تعمیرات ، یا کاهش مجازات هنگام مجبور شدن به تنظیم مجدد بعد از خارج شدن از مسیر. البته روشهای زیادی برای بازی در خارج از شغل وجود دارد. مسابقات روزانه و هفتگی همیشه در حال انجام هستند.
شما می توانید وسایل نقلیه نمادین بازی فکری ماشین قرمز ماشینی آنلاین را در اقدامات تاریخی رانندگی کنید ، یا یک راننده انتخاب کنید و آنها را به قهرمانی در مسابقات جهانی FIA برسانید. شما همچنین دارای آزمایشات و گزینه ای برای ایجاد رویدادهای خود و بازی آنلاین هستید. متأسفانه ، مراحل ایجاد شده DiRT 4 به طور تصادفی وجود ندارد.
بازی آنلاین ماشین سواری فلش, بازی آنلاین فیزیک فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk