بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی حرکات نمایشی با موتور کامپیوتر انلاین کراس  

بازی حرکات نمایشی با موتور کامپیوتر انلاین کراس شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.44  (تعداد 9)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی حرکات نمایشی با موتور کامپیوتر انلاین کراس نیز موجود و صحیح است. بهترین بازی انلاین حرکات نمایشی با موتور کامپیوتر اندروید آیفون بر اساس نژادهای لابی محور، می توانید نژادهای موجود را جستجو کنید تا بپیوندید یا نژاد خود را ایجاد کنید. در اینجا یک فقدان مشخص از تخیل در چند نفره وجود دارد. با وجود برخی بازی‌های مسابقه‌ای دیگر که بازی‌های چندنفره را به سمت‌های جالبی سوق می‌دهند، مطمئناً احساس می‌شود که موتورسیکلت تا حدودی عقب مانده است.
هیچ مسابقه رتبه بندی شده

بازی حرکات نمایشی با موتور کامپیوتر

اندروید، رویداد برنامه ریزی شده یا چالش زمان بندی شده وجود ندارد و می توانید آن را در بازی های دیگر پیدا کنید. اگر مسابقات خالص را دوست دارید و دوستانی دارید که به شما بپیوندند، هنوز هم لذت بردن در اینجا وجود دارد. برای MotoGP 21 نیز چند مورد به رئالیسم اضافه شده است. وقتی دوچرخه‌تان را جمع‌آوری می‌کنید، اکنون باید آن را به‌جای تخم‌ریزی در جاده بازیابی کنید. همچنین شامل امتیاز دور طولانی است.
قوانین را به اندازه کافی زیر پا بگذارید و بازی حرکات نمایشی با موتور کامپیوتر مجبور خواهید شد در بخش طولانی تری از مسیر رانندگی کنید. این جایگزین صرف پنالتی زمانی می شود. در حالی که گنجاندن این عناصر تجربه واقعی تری را ایجاد می کند، آنها فقط در این حالت واقعاً تأثیرگذار هستند. دلیلش این است که مکانیک معکوس زمان که سال ها ناجی دسترسی این مجموعه بوده است.
به هم ریختگی و یک فشار ساده روی بازی حرکات نمایشی با موتور کامپیوتر اندروید این فرصت را به شما می دهد که عمل را به عقب برگردانید و اشتباهات خود را اصلاح کنید. داشتن این توانایی، و بدون محدودیت برای آن، به این معنی است که به ندرت جریمه دور طولانی دریافت کنید یا مجبور شوید برای گرفتن دوچرخه خود بدوید. داشتن ویژگی های جدید که می تواند توسط مکانیک اصلی بازی دور زده شود، کاملاً غیر منطقی است.
آخرین افزوده جدید دمای ترمز است. برای کسانی که پیچ و خم های بازی حرکات نمایشی با موتور کامپیوتر دارند و مسیرهای مستقیم مناسب بین آنها وجود دارد، اکنون نظارت بر دمای شکستگی ها ضروری است. انتخاب مجموعه مناسب از ترمزها برای هر مسیر می تواند تفاوت بین صلاحیت ردیف اول و شروع از عقب را ایجاد کند. این افزودنی خوشایند است که به واقع گرایی می افزاید. اگر این ویژگی برای سال آینده بازگردد، بهتر است بازی آن را با وضوح بیشتری برای بازیکن توضیح دهد.
بازی آنلاین فیزیک فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk