بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی موتور سورای در بیابان اندروید کامپیوتر انلاین  

بازی موتور سورای در بیابان اندروید کامپیوتر انلاین شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 2.85  (تعداد 20)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی موتور سورای در بیابان اندروید کامپیوتر انلاین انبوه دوچرخه بازی آنلاین موتور سورای در بیابان آیفون باید بهترین قسمت از این بازی باشد و من دوست دارم که هرکدام دارای توضیحات دقیق و خوبی باشند بهمراه اینکه بتوانند آنها را با شکوه و عظمت خود در نمایشگاه مشاهده کنند. به نظر می رسد آنچه در مورد Ride اصلی لذت بردم از این موضوع به سرقت رفته است. من از آزادی بازی لذت بردم.
از آنجا که لازم نبود

بازی موتور سورای در بیابان

اندروید را به برخی از آهنگهای واقعی خسته کننده محدود کند ، سوارکاران بودند که ستاره های نمایش بودند. توجه به جزئیات بسیار زیاد بود اما اکنون احساس بی روح و بی حسی می شود. کنترل ها جدا از زمانی که دوچرخه سوپرموتو سوار می شوید مشکلی ندارند. برخوردها ممکن است در برخی مواقع به نتایج غیر منتظره منجر شود ، مانند زمانی که دیدم دوچرخه سواری و دوچرخه سوار از کنار مسیر به پهلو می پرد و ادامه می دهد انگار که اتفاقی نیفتاده است.
در هنگام راه اندازی بازی موتور سورای در بیابان کامپیوتر ، او نشان های مختلف را نشان می دهد و پس از مدت کوتاهی صفحه "فشار دکمه گزینه ها" را بارگیری می کند. پس از فشار ، بار واقعی برای سواری واقعی وجود دارد. اکنون به غیر از بارگذاری جعبه ، در این صفحه اول کار دیگری وجود ندارد. بنابراین ، چرا آن را در نقطه عطف قرار داده اید؟
در مجموع پنجاه و یک جایزه از جمله بازی موتور سورای در بیابان اندروید وجود دارد. در حالی که دستیابی به آنها غیرممکن به نظر نمی رسد من اذیت می شوم خیلی بیشتر از این یکی بازی کنم. برنامه سفر شب یک حالت شگفت انگیز شغلی است که در آن می توانید خوشبختانه کاری را که می خواهید انجام دهید انتخاب کنید. خوب به نظر می رسد اما من اولین لایه ای را که قبلا ندیده بودم برداشتم.
مسابقات ، آزمایشات و رویدادهای بازی موتور سورای در بیابان اندروید همه موارد پیشنهادی است. هیچ رقابتی وجود ندارد یا هیچ شخصیتی وجود ندارد که در هر کجا پیدا شود. تعداد مسخره ای از اتومبیل های فشرده شده با گزینه خوشامدگویی برای ایجاد لایو و برچسب برای هر وسیله نقلیه متعلق به شما وجود دارد. این تغییرات کمی تفاوت ایجاد می کند.
بازی آنلاین موتور سواری فلش, بازی آنلاین فیزیک فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk