بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی موتور کراس قدیمی برای کامپیوتر کودکانه پرشی  

بازی موتور کراس قدیمی برای کامپیوتر کودکانه پرشی شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.04  (تعداد 21)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی موتور کراس قدیمی برای کامپیوتر کودکانه پرشی من در یکی از ساده بازی انلاین موتور کراس قدیمی ترین سطوح در هالیوود زوم می کنم. با باز شدن خزانه، صحنه سرقت از بانک را تصادف کردم. در حالی که پنجه ها سعی می کنند دوچرخه ام را خراب کنند، فیلم تهاجم بیگانگان را به عقب برمی گردم. یک ماشین پلیس در یک نقطه منفجر می شود، قبل از اینکه توسط سیم بلند شود در هوا پرواز می کند و آن را به یک سطح شیب دار بداهه تبدیل می کند. این آزمایش هایی است که من عاشق آنها شدم.
و این سطح در این امر

بازی موتور کراس قدیمی

برای کامپیوتر غیرعادی نیست. هر آهنگ حداقل یک لحظه غیرمنتظره یا عجیب دارد. من دنبال قطار فراری هستم. وسط مراسم احضار شیطان در دیگری سوار می شوم. به نظر نمی رسد یک موضوع ثابت در کل بازی وجود داشته باشد، که باعث می شود هر مسابقه شگفت انگیز باشد.
تناقضات موضوعی یا آهنگی مانند این در بیشتر مواقع از سرگرمی بازی موتور کراس قدیمی برای کامپیوتر می کاهد. اما چیزی در مورد وجود دارد که به همه اینها اجازه می دهد با هم کار کنند. این هرگز تحت تأثیر این انحرافات عجیب قرار نمی گیرد. این هنوز یک بازی پلتفرمینگ موتور سیکلت مبتنی بر فیزیک دقیق است. اما تله‌های متنوع به آن اجازه می‌دهد تا خود را تازه کند، تا از احساس سادگی خود مانند یک بار جلوگیری کند.
به ندرت پیش می‌آید که در سریالی بازی کنید که این بازی موتور کراس قدیمی کودکانه پرشی مدت طولانی بوده و هیچ ایده‌ای نداشته باشید که در آینده چه خواهید دید. سیستم های سفارشی سازی بیشتر بر این ماهیت پراکنده تأکید دارند. همانطور که بازی می کنم، جعبه های غارت و ارز برای خرید کلاه، ژاکت و ضمیمه موتور سیکلت جدید به دست می آورم تا شخصیت بازیکن خود را سفارشی کنم. اکثر این قفل‌ها پایه هستند، چیزی که ممکن است در یک کیت استاندارد موتورکراس بیابید.
اما به بازیکنان این امکان را می دهد که این قطعات بازی موتور کراس قدیمی برای کامپیوتر را با صدها برچسب قبل از آپلود آنها در فروشگاه درون بازی برای خرید سایر بازیکنان ویرایش کنند. چیزی که زمانی یک کلاه ایمنی معمولی موتورسیکلت بود، به لطف برخی از خالقان سخت کوش و مصون از قانون در وب، به ماسک مرد عنکبوتی تبدیل می شود.
بازی آنلاین موتور سواری فلش, بازی آنلاین فیزیک فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
بازی-تفنگی  بازی-ماشین  بازی-جواهرات-همرنگ  بازی-بیلیارد-آنلاین  بازی-میوه-های همرنگ
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk