بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی آنلاین روپایی زدن فوتبال گولی فلش  

بازی آنلاین روپایی زدن فوتبال گولی فلش شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.41  (تعداد 282)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین روپایی زدن فوتبال گولی فلش size: 0.2 MB
توپ funny نگه دارید تا بازی که در آن شما را به نگه داشتن توپ بالا بدون اجازه آن زمین را لمس. سعی کنید combos ویژه با ساخت ترکیب بین سر، قفسه سینه و پا.
بازی فلش آنلاین خنده دار که در آن شما را مجبور به نگه داشتن توپ تا بدون اجازه آن زمین را لمس است. امتیاز پاداش های ساخت ترکیب خاص بین پاها، بدن و سر. به عنوان خوانده شده دستورالعمل داخل بازی برای تمام جزئیات مربوط به ویژگی های خاص این بازی رایگان.
تبدیل شدن به یک فوتبالیست حرفه ای در بازی آنلاین Gulli بالا و نشان دادن مهارت های خود را به نگه داشتن توپ در هوا تا زمانی که ممکن است. سر، قفسه سینه یا زانو - شما می توانید هر روش ممکن استفاده کنید. دیگران نشان می دهد که به عنوان یک فوتبالیست به دنیا آمده اند.
کنترل: ماوس
بر روی دکمه موس کلیک کنید هنگامی که: - توپ است در نزدیکی سر. - توپ در نزدیکی قفسه سینه است. پا به طور خودکار گزاف گویی توپ. توپ funny نگه دارید تا بازی که در آن شما را به نگه داشتن توپ بالا بدون اجازه آن زمین را لمس. شما رود گولیت و شما باید سعی کنید به combos ویژه با ساخت ترکیب بین سر، قفسه سینه و پا. این بازی فلش 'Gulli تا است در مورد نگه داشتن توپ بالا بدون اجازه آن زمین را لمس. بازی همراه با برخی از ویژگی های اضافی مانند مینی ماموریت، به combos، و چیزهای دیگر از جمله اثر گرانش و آب و هوا.
بازی فلش آنلاین خنده دار که در آن شما را مجبور به keepup توپ بدون اجازه آن زمین را لمس .. بسیاری از ویژگی های خاص شامل مانند گرانش، وظایف کوتاه، از combos، شرایط آب و هوایی و غیره و غیره به سادگی کنترل حرکت موس خود را به حرکت نگاه gullit رود -alike چپ و راست. با کلیک بر روی دکمه ماوس را به bounve توپ با سر و یا قفسه سینه خود را. پاهای خود را به صورت خودکار لگد زدن به توپ زمانی که در نزدیکی ..
توپ funny نگه دارید تا بازی که در آن شما را به نگه داشتن توپ بالا بدون اجازه آن زمین را لمس. سعی کنید combos ویژه با ساخت ترکیب بین

control :
Use Mouse to interact.
بازی آنلاین فوتبال فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
gulli up فوتبال روپایی بازی آنلاین روپایی زدن فوتبال گولی فلش بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk