بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی آنلاین فوتبال کوچک - ورزشی فلش  

بازی آنلاین فوتبال کوچک - ورزشی فلش شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.12  (تعداد 417)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین فوتبال کوچک - ورزشی فلش فوتبال ریز کوچک و جذاب از بالا به پایین مشاهده بازی های فوتبال که در آن شما باید 3 دقیقه به بازی این بازی لذت بخش است. شما می توانید این بازی 3 در مقابل 3 بازیکن بازی کند. در اینجا شما باید به ضرب و شتم توسط تیم کامپیوتر به ثمر رساند چند بار در هدف خود. خنده دار 3 در 3 مسابقه فوتبال که در آن شما را امتحان کنید و بهترین استفاده را ممکن است اهداف کمتر از 3 دقیقه زمان پخش.
Use the arrowkeys (or aswd) to move the selected player, aim and shoot with the mouse cursor.
بازی رایگان بر روی خط ریز فوتبال (بازی فلش آنلاین) است که در اینجا برای شما لذت بردن و استراحت!
بازی های کامپیوتری بازی های الکترونیکی است که شامل تعامل با رابط کاربری برای تولید بازخورد در یک دستگاه ویدئو است. در این ویدئو کلمه در بازی ویدیویی به طور سنتی به یک دستگاه صفحه نمایش شطرنجی اشاره شده است. با این حال، با استفاده محبوب از اصطلاح "بازی های ویدئویی"، آن را در حال حاضر نشان میدهد هر نوع صفحه نمایش دستگاه. سیستم های الکترونیکی استفاده می شود به بازی های ویدئویی به عنوان سیستم عامل شناخته شده است. نمونه هایی از این رایانه های شخصی و کنسول های بازی ویدئویی می باشد. این سیستم عامل در طیف گسترده ای هستند، از کامپیوترهای بزرگ به دستگاه های کوچک دستی. بازی های ویدئویی تخصصی مانند بازی ها بازی های، در حالی که قبلا مشترک، به تدریج در استفاده کاهش یافته است.
دستگاه ورودی به طور معمول برای دستکاری بازی های ویدئویی استفاده می شود کنترل کننده بازی، که در سراسر سیستم عامل متفاوت است نامیده می شود. به عنوان مثال، یک کنترل کنسول اختصاص داده شده ممکن است تنها یک دکمه و یک جوی استیک، یا قابلیت ده دکمه ها و یک یا چند جوی استیک. بازی اوایل مبتنی بر کامپیوتر شخصی در طول تاریخ در دسترس بودن یک صفحه کلید برای گیم پلی تکیه، یا بیشتر معمولا، لازم کاربر را به خرید یک جوی استیک جداگانه با حداقل یک دکمه به بازی. [نیازمند منبع] بسیاری از بازی های رایانه ای مدرن اجازه می دهد بازیکن را به استفاده از صفحه کلید و ماوس به طور همزمان.
فراتر از عنصر مشترک بازخورد بصری، بازی های ویدئویی سیستم های دیگر استفاده کرده اند، به ارائه تعامل و اطلاعات را به بازیکن. نمونه اصلی این دستگاه تولید مثل صدا، مانند بلندگوها و هدفون، و مجموعه ای از لوازم جانبی لمسی، مانند بازخورد نیروی ارتعاش
این یک دقیقه 3 سه در مقابل سه فوتبال بازی فلش کوچک و دوست داشتنی است. هدف این است که دفاع از هدف خود را، در حالی که تلاش برای نمره تا حد امکان در هدف کامپیوتر. بازی با استفاده از ماوس و صفحه کلید برای کنترل بهینه.
دستورالعمل: WASD یا کلیدهای پیکان برای حرکت می کند. هدف ماوس و پا زدن ..
بازی کوچک بازی فلش فوتبال. فوتبال ریز یک بازی ورزشی بازی آنلاین رایگان است. کنترل: استفاده از موس خود را به بازی.
شش نمایشنامه در یک مینی گلف. ورزشکاران کوتاه.
مراقب باشید به شما اجازه می در بازی را ندارد، چرا که مخالفان خود را به همان اندازه ترسناک! یادگیری بازی با مخالفان کوچک فوق العاده سریع. آزمون مهارت های خود و فوتبال بازی در غیر این صورت. هدف، با این حال، همان باقی مانده است.
شما ره موفق ته گرفتن توپ و ضربه زدن به شبکه های مخالف. شما به طور خودکار کنترل بازیکن نزدیک به توپ!
مسابقه فوتبال کوتاه زیبا و سریع که در آن شما خواهد شد بازی 3 مقابل 3 مسابقه در برابر یک تیم کامپیوتر هوشمند. کنترل (س) به طور خودکار به منم پخش خود را نزدیک به توپ حرکت می کند. استفاده از اشاره گر ماوس به هدف و شلیک / اسلاید در توپ.

کنترل:
استفاده از arrowkeys (یا aswd) به حرکت بازیکن انتخاب شده، هدف و ساقه با ماوس. کوچک فوتبال, ورزشی
بازی آنلاین فوتبال فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
tiny soccer بازی آنلاین فوتبال کوچک - ورزشی فلش بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk