بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی نبرد امپراطوری 3 اندروید انلاین کامپیوتر  

بازی نبرد امپراطوری 3 اندروید انلاین کامپیوتر شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.17  (تعداد 17)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی نبرد امپراطوری 3 اندروید انلاین کامپیوتر بازیکن فقط به بازی آنلاین نبرد امپراطوری 3 کامپیوتر آیفون انتخاب و فرود نیروها مشغول است و پس از آن جسد به طور خودکار اهداف را انتخاب کرده و تا نابودی کامل به آنها حمله می کند و سپس به دنبال قربانیان جدید می گردد. جالب اینجاست که نیروهای حاضر در میدان ها در دفاع شرکت نمی کنند، بنابراین تمام سقوط ها بر دوش سازه های دفاعی و اینکه پسر چقدر آنها را به طور موثر قرار داده است.
ما قبلاً نمونه‌هایی از رفتار غول‌های

بازی نبرد امپراطوری 3

اندروید را پیشنهاد کرده‌ایم، بنابراین به این نکته نیز اشاره می‌کنیم که اسکلت‌ها کامیکازهای محلی با یک تیر با آسیب x40 در جهان هستند، گابلین‌ها در ده‌ها مایل دورتر احساس طلا می‌کنند و کاملاً در شیدایی غارتگری غرق می‌شوند، و جادوگران فقط جسور هستند. هموطنان با گلوله های آتشین و کاست های رعد و برق خود.
به هر حال، تعادل در بازی نبرد امپراطوری 3 انلاین با صدای بلند اجرا می شود، بنابراین، اگر دفاع AA یا دیوارها به اندازه کافی ارتقا پیدا نکنند، حتی، به عنوان مثال، برج های که به بالا پمپ شده اند، نمی توانند کل دف را با آسیب منطقه عظیم خود بیرون بکشید.
و بازیکن واسا در این امر بازی نبرد امپراطوری 3 اندروید به ما کمک می کند، که بیش از حد نگران منابع خود بود و تمام معادن طلا، تابش اکسیر، ذخیره سازی را در داخل محیط دیوارها قرار داد، اما از آنجایی که مکانیک بازی حصار همیشه کافی نیست، پس جا برای خمپاره و هوای او هست، طبیعتاً کافی نبود. بنابراین معلوم شد که در طول حمله، اولین کاری که انجام داد این بود که هوا و خمپاره مورد علاقه خود را با DPS بالا تخریب کرد و در نتیجه بقیه را از پوشش مناسب محروم کرد.
کلش آف کلنز 2 سال است که الگوها بازی نبرد امپراطوری 3 اندروید را شکسته است، زیرا فقط یک مکانیک دیوار ارزش دارد. چگونه است: این همه شکاف در کاخ و حتی در راه رسیدن به کل هنر باقی می ماند؟! "این خوش شانس است" - فکر کرد مرد بدشانس، دقیقاً تا لحظه ای که برادر غول پیکر او با دست سبک یک تله بر روی چشمه حرکت کرد تا گستره های جهان را شخم بزند.
بازی آنلاین جنگی فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk