بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی نبرد قهرمانان اندروید جنگی کامپیوتر انلاین  

بازی نبرد قهرمانان اندروید جنگی کامپیوتر انلاین شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.77  (تعداد 27)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی نبرد قهرمانان اندروید جنگی کامپیوتر انلاین اگر می خواهید بازی انلاین نبرد قهرمانان اندروید قابلیت های جدید و براق خود را به دوستان خود نشان دهید ، این توانایی بیش از توانایی وام دادن به یک دست را دارد. محیط فقط از نظر فنی فوق العاده به نظر نمی رسند؛ آنها تنوع زیادی دارند. معماری رومی به مقدار زیادی وجود دارد.
 انیمیشن های شخصیت ها حتی در هنگام درگیری های وحشتناک

بازی نبرد قهرمانان اندروید

انلاین با ده ها مبارز که در آن شرکت می کنند ، روان و طبیعی به نظر می رسند. همچنین به نظر می رسد عالی است ، با ذکر ویژه به صدای عالی بازیگری می پردازید. بزرگترین مسئله این است که حتی در نیمه راهپیمایی شش ساعته آن ، حتی اکثر گزینه های توهین آمیز خود را دیده و تجربه کرده اید.
 در بیشتر نبردها بازی نبرد قهرمانان اندروید انلاین ، می توانید تقریباً به هر ترتیبی این اقدامات را زنجیر کنید و هنوز هم موفق باشید ، که تا زمانی که انیمیشن های چشمک زن شروع به از دست دادن درخشش خود کنند ، سرگرم کننده باقی می ماند. سیستمی وجود دارد که بتواند عمل بی نقصی را انجام دهد ، اما پس از فهمیدن آنها نیز کارهایی با آن آسان است. اصلاً چیز بدی نیست ، این فقط به عنوان پایه ای برای چیزهای بسیار بزرگتر و ظریف تر احساس می شود که هرگز به وجود نمی آید.
تنوع دشمن برای زنده نگه داشتن چیزها کمی کار می کند. دشمنان بازی نبرد قهرمانان اندروید انلاین قادر به رفع انسداد هستند ، برخی از شما را متهم می کنند و شما را با یک آسیب از شمشیر دوتایی به شما حمله می کند. برخورد با آنها ، شما را به مراقبت از بلوکها ، حملات و حرکات خود می آموزد ، که سرگرم کننده است تا زمانی که الگوهای تکراری آنها را دریابید.
بسیاری از بازی های این سبک به شکل های باز کردن قفل های قابل حمل و موارد برای افزودن عمق مکانیکی بازی نبرد قهرمانان اندروید ، به ارتقاء متکی هستند. اما بیشتر آنها پاداش های خسته کننده ای دارند که راه مبارزه را تغییر نمی دهند. نوار سلامتی شما ممکن است افزایش یابد ، همچنین باعث می شود قدرت حرکت آهسته شما باشد.
بازی آنلاین جنگی فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk