بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی نبرد موش های مبارز اندروید کامپیوتر آنلاین  

بازی نبرد موش های مبارز اندروید کامپیوتر آنلاین شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.58  (تعداد 39)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی نبرد موش های مبارز اندروید کامپیوتر آنلاین متأسفانه ، به بازی آنلاین نبرد موش های مبارز آیفون نظر می رسد مشکلاتی که جنگجویان پیمایشگر جانبی را از گذشته متحمل می کند ، هر چند وقت یکبار سر شکل زشت خود را به شکل تشخیص ضربه به عقب برگرداند. اغلب اوقات ، هنگامی که شما با دشمنان محاصره می شوید ، سعی در تحریک آنها برای انجام حمله خشم آور ویرانگر ندارید ، همیشه کاری غیر از انفجار چند مورد پس زمینه انجام نمی شود اما هیچ خسارت واقعی به دشمنان شما وارد نمی شود.
 اشکال دیگر

بازی نبرد موش های مبارز

اندروید است که برخی از سطوح دارای باد طولانی هستند و باعث می شوند به جای اینکه از مجازات استفاده کنید ، فقط دکمه های سر و صدا را بزنید. این به ویژه در مورد دنباله جت پرواز صادق است که به نظر می رسید به دلخواه من ادامه یابد و کمی بیش از حد طولانی باشد. خوشبختانه ، آنچه برای برخی طولانی است ، ممکن است برای سایرین عالی باشد.
می توانید با دوستان خود با استفاده از تعاونی های محلی اما نه آنلاین بازی نبرد موش های مبارز اندروید کنید که چیزی به این نوع بازی نیاز دارد. امیدوارم این مورد در به روزرسانی آینده یا دنباله ای اضافه شود. در کل ، توسعه دهنده یک کار تحسین برانگیز از ضربه زدن به بانک حافظه ما با رئیس انجام داده است. در حالی که بهترین اصل را ندارد.
ادای احترام به یو پی اس های ضرب و شتم کلاسیک بازی نبرد موش های مبارز اندروید مانند می کند. اولین چیزی که شما در مورد متوجه می شوید ، گرافیک با شکوه و مدرن است. رنگ ها ، جلوه های ویژه و پیش زمینه های خیره کننده باعث می شود تا این مبارزه شایسته تمام شود. داستان به اندازه زمان قدیمی است ، اما چیزی پیش می رود.
شما به خیابان های متوسطی که برای مجازات مجازات (و مجازات) برای یافتن بازی نبرد موش های مبارز کامپیوتر و پاکسازی شهر آلوده به جرم یک بار و برای همیشه ضربه زده اید. گرافیک جذاب از شخصیت های کاملاً مفصلی برخوردار است که به راحتی و حتی با نیمی از دو شخصیت روی صفحه به راحتی قابل شناسایی است.
بازی آنلاین جنگی فلش, بازی آنلاین مبارزه ای رزمی فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk