بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی آب من کجاست تمساح و آب برسان کامپیوتر  

بازی آب من کجاست تمساح و آب برسان کامپیوتر شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.28  (تعداد 25)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آب من کجاست تمساح و آب برسان کامپیوتر به دلیل وجود عناصری بازی آب را به تمساح برسان آنلاین اندروید آیفون مانند سوپاپ ها و کلیدها و تراوش های خطرناک و مواد شیمیایی، حمل و نقل آب به سادگی انتقال آن از نقطه A به نقطه B نیست. اگر اینها بتوانند به وان حمام راه پیدا کنند، شما در خیابان شکست خواهید خورد. با این حال، این مواد شیمیایی می توانند به نفع شما استفاده شوند، زیرا می توانند گیاهان انگلی را از بین ببرند که در صورت تماس با آب می تواند باعث محاصره غیرقابل نفوذ شود.
تهیه مواد کافی برای برای برآورده کردن آرزوهای بهداشتی

بازی آب من کجاست

برای کامپیوتر خود، هدف اصلی شماست، اما برای تکمیل هر سطح و دستیابی به امتیاز بالا، باید سه لاستیک را جمع آوری کنید که هر جاده را پر می کند. اردک‌ها زمانی جمع‌آوری می‌شوند که مقدار معینی آب از سایه‌های آن‌ها عبور کند، و مکان‌های اغلب ناخوشایند آنها شما را مجبور می‌کند تا با منابع محدود خود، استراتژی‌های پیچیده‌تری را به کار بگیرید. تصاویر بصری درخشان کجاست، کنترل‌های ساده و دشواری متعادل تضمین می‌کند که ایده‌های خوب اجرا شده آن برای مخاطبان وسیعی جذاب باشد.
سطوح به فصل‌های مضمونی تقسیم می‌شوند که با صحنه‌های متحرک فوق‌العاده‌ای بازی آب من کجاست آب را به تمساح برسان که ارزش‌های تولید دیزنی را به نمایش می‌گذارند، پیوند خورده‌اند. آنها با ایجاد تصوری از یکی از ویژگی های انیمیشن دیزنی، درجه ای از کلاس و طنز را به بازی می بخشند که به عنوان مدرکی از تلاش انجام شده در خانه عمل می کند.
اسکرین شات ها ممکن است شما را متقاعد کنند که اینجا دنیایی برای کودکان بازی آب من کجاست برای کامپیوتر است، اما وظیفه جمع آوری هر سه اردک بازی کودکانه نیست. با این حال، سطوح غیرقابل غلبه نیستند، و هنگامی که نحوه واکنش آب را یاد گرفتید، در نهایت پایداری پاداش می‌گیرد. اگرچه چالش برانگیزترین بازی در نوع خود نیست، اما این مرحله دشواری متعادل آن را بسیار در دسترس می کند.

اما این آزمایش سرعت و دقت به دلیل ابزار بازی آب من کجاست برای کامپیوتر ناکافی ارائه شده با مشکل مواجه می شود. کنترل‌های لمسی نادقیق حفر یک کانال با اندازه کامل را دشوار می‌کند و نوار پیمایش نامناسبی که برای مشاهده جاده‌های بزرگ‌تر از صفحه نمایش استفاده می‌شود باعث اشتباهات مکرر می‌شود. با این حال، این ایرادات فنی به راحتی قابل بخشش هستند و مانع بزرگی برای جهان نیستند، که دیزنی قول داده است در آینده آنها را تکمیل کند.
بازی آنلاین فیزیک فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk