بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی گیسو کمند برای اندروید جدید رنگ مو دخترانه  

بازی گیسو کمند برای اندروید جدید رنگ مو دخترانه شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 5  (تعداد 2)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی گیسو کمند برای اندروید جدید رنگ مو دخترانه روزی روزگاری مردی بازی انلاین گیسو کمند برای اندروید کامپیوتر آیفون بود که آرزوی فرزندی داشت، اما بی فایده بود. سرانجام زن به این باور رسید که پروردگار خوب آرزوی او را برآورده خواهد کرد. از طریق پنجره کوچک عقب خانه این افراد می توانستند باغی باشکوه را ببینند که پر از زیباترین گل ها و گیاهان بود. باغ با دیوار بلندی احاطه شده بود و کسی جرأت نمی کرد وارد شود، زیرا متعلق به جادوگری بود که قدرت زیادی داشت و همه از او می ترسیدند.
روزی زن در کنار این پنجره

بازی گیسو کمند برای اندروید

ایستاده بود و دید که تختی با زیباترین دختر کاشته شده بود. به قدری تازه و سبز به نظر می رسید که او آرزوی برخی بازی رنگ مو دخترانه را داشت. این بزرگترین آرزویش این بود که مقداری از دختر را بخورد. این میل هر روز بیشتر می‌شد و نمی‌دانست چگونه به آن مبتلا شود، به شدت بیمار می‌شد. شاهزاده بالا رفت، اما بالاتر، به جای محبوبش، جادوگری را یافت که با نگاه های زهرآگین و شیطانی به او نگاه می کرد.
او با تمسخر گریه کرد تو برای بازی گیسو کمند برای اندروید عزیزم آمده ای، اما آن پرنده دیگر بازی رنگ مو دخترانه نه در لانه اش نشسته است و نه آواز می خواند. گربه او را گرفت و گوش هایت را نیز خواهد خراشید. جواهرات را گم کردی. هرگز نخواهی دید. دوباره او." شاهزاده غمگین شد و در ناامیدی خود را از برج پرتاب کرد.
او با جان خود فرار کرد، اما خاری که در آن افتاد چشمانش را بیرون زد. نابینا، در جنگل بازی گیسو کمند برای اندروید سرگردان شد، جز علف و ریشه چیزی نخورد و جز گریه و زاری برای از دست دادن همسر محبوبش کاری نکرد. بنابراین او سال‌ها با بدبختی سرگردان شد و سرانجام به بیابانی رسید که راپونزل با دوقلوهایی که به دنیا آورده بود زندگی می‌کرد.
صدایی شنید و فکر کرد آشناست. او به سمت آن پیشروی کرد و همانطور که نزدیک شد، راپونزل بازی گیسو کمند برای اندروید او را شناخت و گریه کرد و دستانش را دور گردنش انداخت. دو تا از اشک هایش در چشمانش ریخت و یک بار دیگر روشن شد و او می توانست مثل قبل برود. او را به پادشاهی خود برد و در آنجا با شادی پذیرایی شد و مدتی طولانی با شادی و رضایت زندگی کردند.
بازی آنلاین آرایش گری فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk