بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی توپی مرحله ای برای اندروید جدید کامپیوتر  

بازی توپی مرحله ای برای اندروید جدید کامپیوتر شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.76  (تعداد 13)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی توپی مرحله ای برای اندروید جدید کامپیوتر در اینجا فقط بازی آنلاین توپی مرحله ای جدید محتوای کافی وجود ندارد که از قیمت درخواست کننده تهیه کنید. شما خیلی سریع از بازی در برابر کامپیوتر خسته خواهید شد ، و حالت مسابقات خیلی بهتر نمی شود. این خود را به عنوان رقابتی تبلیغ می کند که شما را به سالن های بیلیارد در سرتاسر جهان سوق می دهد ، اما در عمل این چیزی نیست.
همه چیز خوب و

بازی توپی مرحله ای

برای اندروید است که آن را جام توکیو یا جام هونگ کنگ می نامید ، اما حداقل تلاش کمی کنید تا به نظر برسد که واقعاً آنجا هستید. هر محیط دقیقاً یکسان به نظر می رسد ، و بنابراین شما در واقع فقط همان بازی استخر در یک اتاق خواب هستید. اگر راهی که در مورد همه اینها صحبت می کنیم یکنواخت به نظر می رسد.
حتی هیچ عملکرد آنلاین وجود ندارد ، بازی توپی مرحله ای برای اندروید به این معنی که شما محدود به بازی با او هستید که خود عنوان به آن ارائه می دهد ، یا یک دوست شما می توانید به نوعی متقاعد شوید که با شما بازی کند. نمرات بالایی به هر سبک بازی متصل است ، اما بدون داشتن چند نفره ، شما فقط در حال رقابت با خود هستید.
بازی های تحت اللفظی استخر که خودتان بازی توپی مرحله ای برای اندروید خواهید کرد خوب هستند. خطوط راهنما می توانند در هنگام عکس گرفتن به شما کمک کنند ، در حالی که پخش هر حرکت توپ را با سرعت آهسته انجام می دهید. میزان نیرویی که در هر شات قرار می دهید توسط دکمه R کنترل می شود و سپس می توانید با فشار دادن A. آن را آزاد کنید.
کمترین ظروف نقره به شکل کنترل حرکت بازی توپی مرحله ای کامپیوتر با استفاده از کنترلرهای Joy-Con است. عقب کشیدن کنترلر با بازوی خود و رها کردن به شما کمک می کند تا به یک نشانه زندگی واقعی شبیه شوید ، و در حین حرکت به خوبی عمل می کند. بدیهی است ، این نمی تواند عمل دروغ گفتن روی میز و هدف گرفتن با آن نشانه را تکرار کند ، اما قدرت را کم می کند.
بازی آنلاین فیزیک فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk