بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی ماریو ران سه بعدی جدید برای اندروید کامپیوتر  

بازی ماریو ران سه بعدی جدید برای اندروید کامپیوتر شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.56  (تعداد 16)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی ماریو ران سه بعدی جدید برای اندروید کامپیوتر شما به تعداد بازی آنلاین ماریو ران سه بعدی جدید آیفون دفعاتی که می توانید یک رالی بازی کنید محدود هستید و بلیط های درون بازی برای هر بار پرداخت هزینه می پردازند. اما اینها با گذشت زمان دوباره پر می شوند و نینتندو قول خود را می دهد که هیچ مشوقی برای خرید بیشتر با پول واقعی وجود ندارد. مانورهای عالی را انجام دهید و به افتخار وزغ ها خواهید رسید.
پاداش های بیشتری به هر یک از حالت ها

بازی ماریو ران سه بعدی جدید

برای اندروید تعلق می گیرد. سکه هایی که در دنیا جمع می کنید می تواند برای ساختمانها و مناظر پادشاهی شما هزینه شود - منطقه کوچکی که به عنوان صفحه نمایش و منوی شخصی عمل می کند. و برخی از اشیایی که قرار می دهید می توانند سطح و پاداش اضافی به شما بدهند ، مانند یک خانه پاداش که در ابتدای کار دریافت خواهید کرد.
شما همچنین می توانید دنیا را به حساب نینتندو خود پیوند دهید و از طریق تکمیل موفقیت ها بازی ماریو ران سه بعدی جدید کامپیوتر ، موارد بیشتری را خریداری کنید - به سرعت متوجه شدیم که می توانیم به جای شخص ماریو ، یک شخصیت جدید ، Toad را تهیه کنیم. باز هم هیچ یک از اینها تقاضای پول واقعی ندارند که برای پدر و مادر خیرخواهی کند.
Super Mario Run فقط هنگامی کار می کند که دستگاه شما به اینترنت متصل باشد ، یا از طریق Wi-Fi یا پهنای باند تلفن همراه. نیازی به اتصال سریع نیست اما با این وجود بازی ماریو ران سه بعدی جدید برای اندروید به یک اتصال نیاز دارد. با رفتن تعداد زیادی از آنها در پایین صفحه گسترش می یابند و پشتیبانی آنها به امتیاز سکه شما اضافه می شود. برنده کسی است که بیشترین امتیاز را داشته باشد.
این بدان معناست که شما حتی در حالت آفلاین هم نمی توانید حالت آفلاین بازی ماریو ران سه بعدی جدید برای اندروید داشته باشید - به عنوان مثال در قطار یا هواپیما. و اگر بخواهید در خارج از کشور در کشوری با هزینه های رومینگ اطلاعات نجومی بازی کنید ، می توانید تجدیدنظر کنید. این اساساً به این معنی است که شما در بسیاری از شرایط نمی توانید بازی را بدست آورید.
بازی آنلاین ماریو فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk