بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  

اگر در اجرای این بازی به مشکل خوردید به راهنمای زیر مراجعه کنید:

راهنمای جدید 2021 اجرای بازی فلش

   

  بازی آنلاین ماشین سواری مسابقات غیر مجاز - ورزشی فلش  

بازی آنلاین ماشین سواری مسابقات غیر مجاز - ورزشی فلش شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.48  (تعداد 268)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین ماشین سواری مسابقات غیر مجاز - ورزشی فلش size: 6 MB
Translate from: English
مسابقه حواس پرت سبک بازی مسابقه با مانع از شگفت انگیز، ماموریت های سرد و اتومبیل های AI دیوانه. مسابقه 12 وسایل نقلیه مختلف در سراسر 18 سطح چالش انگیز شامل 6 محیط بصری خیره کننده. امکانات عبارتند از: 12 وسایل نقلیه مختلف به درایو شامل: کوتاه، یک اتوبوس لندن، هیولا کامیون، و حتی یک کامیون بستنی! هر وسیله نقلیه است مشخصات خود را، فیزیک، و دست زدن به. یک گاراژ که در آن شما می توانید وسایل نقلیه جدید خرید، تغییر شغل رنگ خود را و ارتقاء مشخصات مختلف.
ماموریت های کامل مختلف به عنوان شما را از طریق 18 مرحله آدرنالین بسته بندی شده مسابقه، باز کردن قفل و ارتقاء 12 وسایل نقلیه مختلف در طول راه!
مسابقه تبادل نظر دیگری به سرعت گام بازی رانندگی ماشین که در آن شما را در برابر در آهنگ های مختلف به رقابت rowdily rednecks، مردان پلیس آدرنالین معتاد و دیگر روروک مخصوص بچه ها دیوانه است. خرید یک ماشین و بهبود عملکرد آن به طور مداوم. انجام stunts هیجان به توربو شارژ کنید و سعی کنید به پایان هر آهنگ به عنوان اولین. شما تبادل نظر از نژاد. بسیار سرگرم کننده.
آماده به انجام برخی از تبادل نظر Racing در این بازی مسابقه خنک دریافت کنید. رانندگی وسیله نقلیه خود را با دقت به عنوان شما مسابقه ماشین ها و کامیون بیش از زمین به چالش کشیدن. ماموریت های کامل به عنوان شما را از طریق 18 سطح عمل بسته بندی شده با 12 وسایل نقلیه مختلف نژاد به باز کردن و ارتقاء! مسابقه نام این بازی آنلاین خنک!
گرفتن در پشت چرخ و نژاد در جاده های خطرناک با سرعت بالا! سعی کنید برای رسیدن به خط پایان اول و کامل وظایف هر یک از mission.Jump و تلنگر بیش از، مانع از به درستی پاداش، اما مراقب باشید برای از بین بردن ماشین شما نیست. قبل از شروع یک مسابقه جدید نگاهی سریع در گاراژ: زیرا شما می توانید ترمز خودرو، شتاب، سرعت چرخش ارتقاء، قدرت پرش و یا حتی خرید اتومبیل های جدید.
تبادل نظر بازی مسابقه رانندگی دیوانه سریع ء از بازی ماهی آبنوس است، رانندگی تعدادی از اتومبیل از جمله INI، یک اتوبوس لندن و ون بستنی اطراف در طبقه بندی مسخره از دوره های. ویژگی ارتقاء مشابه و سیستم افزایش به دیوانگان بازی سایکلو ... hurrmm .... :)
enegade مسابقه بازی مسابقه اعتیاد آور که در آن شما را مجبور به رانندگی سریع، انجام جهش، انجام flips و از wheelies در درایو انجام است.
بازی مسابقه 18 سطح و بازی را از طریق همه کسانی که سطح نه تنها آزمون از مهارت های مسابقه شما باشد اما تا خواهد بود تجربه بسیار هیجان انگیز است. شما بدست می آورید به درایو بسیاری از انواع مختلف از وسایل نقلیه در این دوره از بازی.
شما باید به خرید وسایل نقلیه جدید و ارتقا های خرید بسیاری قرار داده تا اجرای بسیار عالی در حالی که شرکت در مسابقه. قرار دادن پای خود را بر روی شتاب دهنده به محض اینکه شما شروع به مسابقه در بازی تبادل نظر

Controls: Arrows = Drive
بازی آنلاین ماشین سواری فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
renegade racing بازی آنلاین ماشین سواری مسابقات غیر مجاز - ورزشی فلش بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk