انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گــفـتـگـوی آزاد نـسـخـه 190
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(12-08-2014، 4:10)ღღ ßÀᗡ ♐ ƃíᴚL ღღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-08-2014، 4:07)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اوخیش !دلم خنک شد!

ینی استعداد خوبی در کُلی بازی دارم!

اسکل :|

کری بازی !! ن کلی بازی |:

(12-08-2014، 4:08)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-08-2014، 4:07)ღღ ßÀᗡ ♐ ƃíᴚL ღღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کیا ۱۴ سالته ،_،

بچه ای هنو .__. (=

کیا فعالیت کن ابن دوره باهم نوییسنده شیم

نوشی تو هم همینطور ..

آ راستی کیا مهر ی فیلم میده منم ی سکانس بازی کردم +__+
مامانم دیر منو زایید،به من چه؟

منو بخاطر سابقه درخشانم نویسنده نمیکنن باو،من این روزا حال لب تابو ندارم،با گوشی میام،سخته فعالیت!.
جون من؟
اسمش چیه؟چه نقشی؟
سابقتو خوب کن ..
اسمش زمانی برای بیداری .__.

ی تیکشو فقط ..

سیا لشگر بودیم -_-
افرین باو قسمت چندم؟
چیشد رفدی سمت بازی گری؟
چحوری بود نقشت،تعریف کن
(12-08-2014، 4:16)ღღ ßÀᗡ ♐ ƃíᴚL ღღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نوشمک بیا ادبیات فعالیت کن .. منم کمکت میکنم ..

نمیدونستم کیا /:

آره ادبیات خوبه ...

من پستاتو دوس داشتم |: همه رو لایک کردمـ فک کنمـ

باش از فردا
من هر وخ داغ میکنم،اب روغن قاطی میکنم،هی داد میزنم،اذیت میکنم ،مامانم میگه کلی بازی در نیار

من گ.ا فعالیت کنم؟یا یه جا دیگه؟
(12-08-2014، 4:16)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-08-2014، 4:10)ღღ ßÀᗡ ♐ ƃíᴚL ღღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-08-2014، 4:07)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اوخیش !دلم خنک شد!

(12-08-2014، 4:08)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-08-2014، 4:07)ღღ ßÀᗡ ♐ ƃíᴚL ღღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کیا ۱۴ سالته ،_،

بچه ای هنو .__. (=

نوشی تو هم همینطور ..

منو بخاطر سابقه درخشانم نویسنده نمیکنن باو،من این روزا حال لب تابو ندارم،با گوشی میام،سخته فعالیت!.
جون من؟
اسمش چیه؟چه نقشی؟
سابقتو خوب کن ..

ی تیکشو فقط ..

سیا لشگر بودیم -_-
افرین باو قسمت چندم؟
چیشد رفدی سمت بازی گری؟
چحوری بود نقشت،تعریف کن

ومم نمیدونم اوناشو ._.

زنگ زدن گفتن بیاین مدرسه ..

هیچی باو از مدرسه میام بیرون :/ همین :|||||

(12-08-2014، 4:18)☆★NoOŠℋℓkA☆★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-08-2014، 4:16)ღღ ßÀᗡ ♐ ƃíᴚL ღღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نوشمک بیا ادبیات فعالیت کن .. منم کمکت میکنم ..

نمیدونستم کیا /:

آره ادبیات خوبه ...

من پستاتو دوس داشتم |: همه رو لایک کردمـ فک کنمـ

باش از فردا

عکس خواستی روم حساب کن ! +_+
بگـو کدومـی ... |:
(12-08-2014، 4:20)ღღ ßÀᗡ ♐ ƃíᴚL ღღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-08-2014، 4:16)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
اوخیش !دلم خنک شد!

[ -> ]
[ -> ]
کیا ۱۴ سالته ،_،

بچه ای هنو .__. (=

نوشی تو هم همینطور ..

جون من؟
اسمش چیه؟چه نقشی؟
سابقتو خوب کن ..

ی تیکشو فقط ..

سیا لشگر بودیم -_-
افرین باو قسمت چندم؟
چیشد رفدی سمت بازی گری؟
چحوری بود نقشت،تعریف کن

ومم نمیدونم اوناشو ._.

زحمت کشیدی به خدا|:
خسته نشدی؟
راه طولانی نبود؟
(12-08-2014، 4:19)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من هر وخ داغ میکنم،اب روغن قاطی میکنم،هی داد میزنم،اذیت میکنم ،مامانم میگه کلی بازی در نیار

چن وقت گفتگو نیا ..

اعصابتو درس کن

دگه فوش و تیکه نندا ..

برو تو مذهبی یا فرهنگی ..

من تو گردشگریم ..
(12-08-2014، 4:22)ღღ ßÀᗡ ♐ ƃíᴚL ღღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-08-2014، 4:19)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

چن وقت گفتگو نیا ..

اعصابتو درس کن

دگه فوش و تیکه نندا ..

من تو گردشگریم ..

نوموخوام،میخوام بیام،اما با ادب میشم...
صب کن پ.خ یه چی بگم...
این سری نویسنده میشی تینا ...
(12-08-2014، 4:21)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-08-2014، 4:20)ღღ ßÀᗡ ♐ ƃíᴚL ღღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
اوخیش !دلم خنک شد!

[ -> ]

جون من؟
اسمش چیه؟چه نقشی؟
سابقتو خوب کن ..

ی تیکشو فقط ..

سیا لشگر بودیم -_-
افرین باو قسمت چندم؟
چیشد رفدی سمت بازی گری؟
چحوری بود نقشت،تعریف کن
هه .. تازه یکی از بچه ها از اتاق اومد بیرون رفت تو

ومم نمیدونم اوناشو ._.

زحمت کشیدی به خدا|:
خسته نشدی؟
راه طولانی نبود؟
تازه یکی از بچه ها از کتابخونه میاد بیرون میره تو ابدار خونههه ((((=

گفتم ک .. سیا لشگریم !نامبر وان فیلم نیستیم ک .-.

(12-08-2014، 4:21)☆★NoOŠℋℓkA☆★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بگـو کدومـی ... |:

عکسموو دیده باشی میفهمی .__.

(12-08-2014، 4:24)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-08-2014، 4:22)ღღ ßÀᗡ ♐ ƃíᴚL ღღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

چن وقت گفتگو نیا ..

اعصابتو درس کن

دگه فوش و تیکه نندا ..

من تو گردشگریم ..

نوموخوام،میخوام بیام،اما با ادب میشم...
صب کن پ.خ یه چی بگم...
چن وقتی میشد ک گ.آ نیومدم ..

پ خ هم بسته بود ..

حال داد !!

بخوایی میتونی ..

بگو تو پ خ چی میخوای بگی !._.

(12-08-2014، 4:25)☆★NoOŠℋℓkA☆★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
این سری نویسنده میشی تینا ...

البته ب همراه تو و کیا .. *_*