انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گــفـتـگـوی آزاد نـسـخـه 190
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام.......
شيوااBig Grin
ایمان محرومیت حقشه ! 

بن دائم هم واسش کمه ..

هرچی مدیرا تو گ.آ تذکر میدن بد حرف نزنه بازم میاد همون لفظو بکار میبره :|

فک میکنه با فوش دادن ، واسه همه شاخه .. :|
اقا اصلا حقشه خوب که چه؟
Dodgy
--------------
(11-08-2014، 21:29)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-08-2014، 21:26)Y.a.S.a.M.i.N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-08-2014، 21:25)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-08-2014، 21:23)Y.a.S.a.M.i.N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
واقعا که Angry
هیچ کدومتون نمیپرسین ایمآن چی شده !p336

بهتر باوا حقشه V:
چی گفتی؟؟؟؟؟؟؟AngryAngry
باو هیچی نگین این از اون دختر ناجوراس :|

(11-08-2014، 21:28)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-08-2014، 21:24)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-08-2014، 21:22)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چه سپاسی جمع کردم با اون حرف مسخرم!

کی فکرشو میکرد...

پس بدرود

شوخی کردم :|
میبینی؟
برو cof
شوخی کردم
(11-08-2014، 21:29)××HappY GirL×× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چرا حس ميكنم تابستون داره تموم ميشه ؟! cry girl

:hiccp:حس نکن عزیزم
وآقعا داره تموم میشه !Confuseds32:
(11-08-2014، 21:30)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فاطی میس ننداز25r30

یکی یکی همه دارن چت میزنن Angel
(11-08-2014، 21:30)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
با من !

تبلیغ :| .. !
من کلاس سوم دبستان بودم اون دنیا اومده!!
خوبید
خبرت عزل تو پخ بدهvahidrk
(11-08-2014، 21:31)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-08-2014، 21:29)××HappY GirL×× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چرا حس ميكنم تابستون داره تموم ميشه ؟! cry girl

چون واقعا داره تموم میشه -_-

واخعني ؟! cry girlcry girlcry girlcry girlcry girl

نهـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

من جوونم هزار تا آرزو دارم )":