انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گــفـتـگـوی آزاد نـسـخـه 190
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(12-08-2014، 10:47)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-08-2014، 10:45)ღღ ßÀᗡ ♐ ƃíᴚL ღღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: دیگه در موردم شایعه درس نکن من اون حرف هارو تو میگفتم اینجا تبلیغ هیچ فروم دیگه ای رو نکردمDodgy

شیوا استفاده از کلمات رکیک Sleepy .. !

محرومش کن -_-

حرف رکیک نبود سانسورش اسم انجمن بود25r30

فک کردم منظورش چیز بود :|||||||||||||||||||||

آدم با چوب تو استخر شنا کنه انقد ضایه نشه :|
(12-08-2014، 10:45)ღღ ßÀᗡ ♐ ƃíᴚL ღღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: دیگه در موردم شایعه درس نکن من اون حرف هارو تو میگفتم اینجا تبلیغ هیچ فروم دیگه ای رو نکردمDodgy

محرومش کن -_-
حصود اون اسم ی فروم دیگه بود ک سانسور کردم خیلی میترسی من نوینسده ی نرم افزار شم نع؟
باید هم بترسی چون میشم
فاطییی امضاتو عوض کُن توووووووووووووو >_<

آ راستی کیکت چی شُد ؟ /:

سلامـ ^_^ ..
(12-08-2014، 10:46)SINA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-08-2014، 10:43)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-08-2014، 10:39)✘v!☻lent girl✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شیـــــوااااااا >_<

منو مُدیر کُن =)))))))))))))))))))

چند وقته نویسنده ای؟Angel
مگه تو میتونی مدیر کنی شیوا ? O_o

میره بخش مدیران پیشنهاد میده مدیران نظرشونو میگن صابر کنترل پنل ناظم بغل کنترل پنل کل مدیر میکنه
(12-08-2014، 10:46)AMIR.MJ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شیفو چرا پروف منو ویرایش کردی نامرد
هههههههههp345
(12-08-2014، 10:46)SINA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-08-2014، 10:43)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-08-2014، 10:39)✘v!☻lent girl✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شیـــــوااااااا >_<

منو مُدیر کُن =)))))))))))))))))))

چند وقته نویسنده ای؟Angel
مگه تو میتونی مدیر کنی شیوا ? O_o

p345

(12-08-2014، 10:47)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-08-2014، 10:44)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-08-2014، 10:41)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شيوا ميس >_<¡

حداقل قشنگ اهنگو گوش بده25r30

||:
منم ميخوام بذارم ._.
همراه اولم داره ._.
(12-08-2014، 10:48)ღღ ßÀᗡ ♐ ƃíᴚL ღღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-08-2014، 10:47)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

محرومش کن -_-

Big GrinBig GrinBig Grin
من بفهمم چرا اینقد ب من حسد میورزی نصف مشکلا تو این انجمن حلعTongue
اميرو مدير كنيد .—. هعي

سلام آيسان^_^*
(12-08-2014، 10:47)Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جیغغغغغغ مرضیههههههه >_<

cry girl

خوبی ؟ ^________________^

دلم واست تنگ شده بود cry girl

یه لحظه آواتارتُ دیدم فک کردم خودمم ._.

جییییغغغغغغغ فاطی >__________<

تــــــــو خـوبی نــــــــــفس !؟ ^___________^

می تو S: .. Confused

مایلی ._. نمیدونم چرا فک میکنم مایلی خودتی :| ..

نقل قول: حصود اون اسم ی فروم دیگه بود ک سانسور کردم خیلی میترسی من نوینسده ی نرم افزار شم نع؟
باید هم بترسی چون میشم

خوشحال باش ! :|

من تو گردشگری فعالیت میکنم 1000 تا موضوع دارم !

تو بخشایه دیگه تفریحی فعالیت میکنم !
(12-08-2014، 10:49)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-08-2014، 10:48)ღღ ßÀᗡ ♐ ƃíᴚL ღღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

محرومش کن -_-

Big GrinBig GrinBig Grin
من بفهمم چرا اینقد ب من حسد میورزی نصف مشکلا تو این انجمن حلعTongue

امیر خره شمارتو تو پ.خ بده امروز بیا دم کانون زبان ایران
(12-08-2014، 10:50)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اميرو مدير كنيد .—. هعي

سلام آيسان^_^*
منه؟