انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گــفـتـگـوی آزاد نـسـخـه 190
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
~* niki *~ باید یک سوال از T L C بپرسد، و T L C باید در کمال صداقت به آن پاسخ دهد
نیکی جون برو تو کارشWinkWink
ای خاک بر سرم کنن Aمنم که دیر اقدام کردم
نمیدونم پسره یا دختر وگرنه سوالای ***** میپرسیدم (=
خخخخخخ
دمت جیزوکWink
نیکی ؟ :| ..

تُ چیز شُدی ._.* ... نهههههه >_< !
دارین جرئت بازی میکنین؟
(11-08-2014، 22:39)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نیکی ؟ :| ..

تُ چیز شُدی ._.* ... نهههههه >_< !

وات !؟! |=
(11-08-2014، 22:02)hidden ninja نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-08-2014، 22:00)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-08-2014، 21:55)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-08-2014، 21:52)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-08-2014، 21:50)hidden ninja نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اقا من نمیخوام برم سربازی
ای خداااااااااا

همين كه مجبور نيستي برا مدرسه چادر سرت كني خيلي .-.
برو سربازي -_-

مگه شما سر میکنین !؟! *0_0*

ما از مقنعمون بجا دستمال گردن استفاده میکنیم هیچی بمون نمیگن ! |:
اجباريه .-.
شاهد ميرم
سال اول تحمل ميكنيم
من بهترين مدرسه اصفهان قبول شدم نرفتم >_<
سال بعد تربيت بدني
يا اگه خدا بخواد رقص .-.
اگه بتونی تربیت بدنی تهران قبول شی
فوق لیسانسم بگیری
مثل یه دکتر پول در میاری!
من رقص ميخوام |||:

تربيت بدني\:
چی شد؟؟؟
طرف جواب بده دیگه!!!
(11-08-2014، 22:39)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دارین جرئت بازی میکنین؟

تُ چرا تو لیست آنلاین ها هسی ولی کنار اسمت زده آفلاین ؟ :||||||||| ..