انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گــفـتـگـوی آزاد نـسـخـه 190
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلاین خوشکلا497
سلآم *^_^*
(12-08-2014، 10:27)L☺vely star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دوره ی بعــد میشی ((:
گُفتگو زیاد مدیر داره آخــه !!
ایـن سری کهـ شُمآهـآ مُدیر شُدین قرآر بود منم مُدیر شم ..

همه ریخته بودن تو پروفم چن نفر گُفتن قراره مدیر شم کهـ نمیدونم چی شُد دیگه مدیر نگرفتن =((
(12-08-2014، 10:34)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-08-2014، 10:33)AMIR.MJ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
لا مصب انگار بو دارم میرم پیش هرکی میگه امیرحُسینمBig Grin

غیر از اینه ؟ ..

نُج.....

خخخخخ یادمه چقدر با مریم دعوا میگرفتم هـــــــــعــــــــــــی! چند بار لعیا محرومم میکرد آوا که یکسره اخطار محرومیت
سلامkaffe2
(12-08-2014، 10:33)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-08-2014، 10:31)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: الان اخطار میخوای بدی 
یا منو تو رای گیری راه ندی؟-__-
قبل از اینکه بگی برت داشتمkaffe2
ی چیزو رک و راست دارم بت میگم حق هم نداری ناراحت بشی
اگع یکم فکر داشتی میفهمدی بیکار نیستم ک برم تبلیغ کنم
این ستاره هارو از هوا بدست نمیارم همه رو جون می کنم در میارمDodgy
برا نویسندگی جونم داره در میاد بعد تو میگی تبلیغ کردیDodgy

عزیزم چ ربطی داره من تحقیقاتمو انجام دادم هم شما هم سروش تبلیغ کردید به اون چون بشما یفرصت داده بودم یفرصت داده شد تکرار کنه اونم حذف میشهkaffe2
شیوا امضامو ^_^
(12-08-2014، 10:36)✘v!☻lent girl✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-08-2014، 10:27)L☺vely star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دوره ی بعــد میشی ((:
گُفتگو زیاد مدیر داره آخــه !!
ایـن سری کهـ شُمآهـآ مُدیر شُدین قرآر بود منم مُدیر شم ..

همه ریخته بودن تو پروفم چن نفر گُفتن قراره مدیر شم کهـ نمیدونم چی شُد دیگه مدیر نگرفتن =((
وا دیگــه غُصٌه خوردن نداره ک !
فاطي*^_^
(12-08-2014، 10:37)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-08-2014، 10:33)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-08-2014، 10:31)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: الان اخطار میخوای بدی 
یا منو تو رای گیری راه ندی؟-__-
قبل از اینکه بگی برت داشتمkaffe2
ی چیزو رک و راست دارم بت میگم حق هم نداری ناراحت بشی
اگع یکم فکر داشتی میفهمدی بیکار نیستم ک برم تبلیغ کنم
این ستاره هارو از هوا بدست نمیارم همه رو جون می کنم در میارمDodgy
برا نویسندگی جونم داره در میاد بعد تو میگی تبلیغ کردیDodgy

عزیزم چ ربطی داره من تحقیقاتمو انجام دادم هم شما هم سروش تبلیغ کردید به اون چون بشما یفرصت داده بودم یفرصت داده شد تکرار کنه اونم حذف میشهkaffe2
الان بات بحث کنم بعد پس فردا میگی اخلاقت خوب نی برا نویسندگی
وللش کار خوبی کردی منو حذف کردی افرین من تبلیغ کردم من ب کل انمن تبلیغ فرستاده بودمDodgy