انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گــفـتـگـوی آزاد نـسـخـه 190
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(12-08-2014، 13:17)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فعلا تو عقدیم.__.
انشالله در اولین فرصت:|

عقدین بعد خونه دوتایی دارین ؟ ._.

مامان خبر داره ؟ ._.

مممممممممممممممممممممممممماممممممممممممممممممماننننننننننننننننننننننننننن ؟

داداش اینا هنو عقدن .. ولی خونه دوتایی دارن .. ب دختره بگو بره خون مامان و باباش .. اهورا هم بگرده خونه ..

تا اینا عروسی نکنن که نباید تو ی خونه باشن مگه نه مامان ؟ ._.

تازه ی اتاق با همم دارن :|
(12-08-2014، 13:16)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
رکی الهی نمیرم برات زن داداش .. کِی عروسی میگیرید ؟ ._.

:|

نیی دونم ._. ..

اهورا ؟ ._.

کِی ؟ ._.

با خانواده شووره ._. -_-* :|
(12-08-2014، 13:17)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-08-2014، 13:13)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ایت پکه
من دیدم
Pack 8

نه من 6 پک دوس دارم فقط ._. ..

:|||||||

من دیگه حرفی ندارم
(12-08-2014، 13:19)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-08-2014، 13:15)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-08-2014، 13:14)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: آره(:
مگه از تصویر واضح نیس?:|
عکس منشوری دادی دختر مردم؟bathtime
یه عکس لخت تو ساحل گذاشتیم:|
بابا بی جنبه ها تازه میخواستم یه عکس از باشگاه بدم
پشیمون شدم-__-

جیغغغغ >_<

نمی زاری هم تو پ.خ نشونم بده ._. .. |:
ن لازم نیس(:
فردا بعضیا میان میگن
عکس لخت میزاری برا دختر بازی تو نت ((=
(12-08-2014، 13:17)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-08-2014، 13:13)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ایت پکه
من دیدم
Pack 8

آخ آخ آخ .. *_*
حرف 6 پـک نزن کـه الـآن غش می کنم &_&

._.
(12-08-2014، 13:19)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-08-2014، 13:17)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فعلا تو عقدیم.__.
انشالله در اولین فرصت:|

عقدین بعد خونه دوتایی دارین ؟ ._.

مامان خبر داره ؟ ._.

مممممممممممممممممممممممممماممممممممممممممممممماننننننننننننننننننننننننننن ؟

داداش اینا هنو عقدن .. ولی خونه دوتایی دارن .. ب دختره بگو بره خون مامان و باباش .. اهورا هم بگرده خونه ..

تا اینا عروسی نکنن که نباید تو ی خونه باشن مگه نه مامان ؟ ._.

تازه ی اتاق با همم دارن :|
خواهر جان عقدیم:|
ینی محرمیم..
این قر و قمیش بازیا چیه?
(12-08-2014، 13:20)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
ایت پکه
من دیدم
Pack 8

:|||||||

من دیگه حرفی ندارم

چــ ـیه .. ؟ O_o

(12-08-2014، 13:18)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-08-2014، 13:16)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-08-2014، 13:13)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-08-2014، 13:11)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-08-2014، 13:06)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ما که از سنمون گذشته:|
تو ببینم چیکا میکنی
ببینم میتونی پنج تا شیش تا با هم بزنیConfuseds32:

نفرما استاد
جنابعالی تو نت هم میزنی

فقط یه ایرادی داره امروز با پدرم میرم پالیزی
اوممممم مجبورم برای بابام هم بزنم
من تو نت در حد یه دوستیه سادم
از تصویر واضحه
بابا ها کارو خراب میکنن:|Big Grin
مشخصه
اصلا بابام تا بره آبمیوه سفارش بده من یدونه بزنم

اهورا اگه بالا رو حساب کنی میشه تن پک
10 pack
یادم باشه ریاضیاتمو قوی کنم:|
یه دونه بسه?
زاپاس نگه دار:v

خوبم مهناز
شما خوبی?(:

ممنــون (:
نقل قول: یه عکس لخت تو ساحل گذاشتیم:|
بابا بی جنبه ها تازه میخواستم یه عکس از باشگاه بدم
پشیمون شدم-__-
کجا گذاشتی0____________________________________0
(12-08-2014، 13:20)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
:|

نیی دونم ._. ..

اهورا ؟ ._.

کِی ؟ ._.

با خانواده شووره ._. -_-* :|

جو نگیرتت آ -_-

عروس هم عروسای قدیم ._. .. تو اول جشن نامزدی .. ب اون مامان و بابات بگو بگیرن .. بعد ما عروسی میگیریم والا ._.

[ خدا بهم داداش نداده چون میدونست پدر عروسمون رو در میارم :| ]

(12-08-2014، 13:20)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ن لازم نیس(:
فردا بعضیا میان میگن
عکس لخت میزاری برا دختر بازی تو نت ((=

عذاب وجدان میگیرم اینو نگو :|
(12-08-2014، 13:16)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-08-2014، 13:12)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-08-2014، 13:11)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اهورا یه سوال ._. ..

تو سیکس پکی ؟ ._____________________________________. .. !

( 6 pack ) .. !

._.*

____

چه جوری روم شد اینو بپرسم ؟ :|
آره(:
مگه از تصویر واضح نیس?:|

جدا ؟ *_____* :| ..

وُییی خدا ^_^* ..

من عاشقه سیکس پکم ^_^ ..

کدوم تصویر ؟ :|

نه ._. ..

نقطه ضعف من 6 پکه ._. ..

من همیشه پک دومو میگیرم میپیچونم ^_^ ..

امکان نداره من یه پسره ببینم این کارو نکنم :| ..
به واقع عاشق منی4fvf