انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گــفـتـگـوی آزاد نـسـخـه 190
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(12-08-2014، 11:16)ill-Mind نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
:]

میخند ؟ :|

رفتی وبم رو ببینی نظر بزاری ؟ :|

(12-08-2014، 11:16)Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شبیه فرزامه Confused

نه نه فرزام اینقد سنگین و با ادب ساکت و گوشه گیر و خود مظلوم نمایی نبود و نمیکرد /: !

:|
خیلی حسوده این بابا دیگه شورشو در اورده
وایی بچه ها غزل داره سپاس میده :> !

از این فرصت استفاده کُنید .. سالی ی بار پیش میاد که سپاس بده :|
(12-08-2014، 11:17)ill-Mind نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
^_^ سپاس میکنم گاهی ._.
اونجا اسمت چی بود ؟ .-.

آدم نیستی -_- .. !

× ~ MARZIEH ~ ×

یکی دو بار تو گ.آ حرف زده بودیم!Angel
بچه هاااااااااااااااااااااا ثبت نامارو باز کردن میخوایم حمله کنیم کمک بدویید کیا میان
قضیه چیه چا غزل دارع ب من سپاس میده
چیه پول میخوای چی میخوای زود بگوDodgy
سلام مجدد:|
(12-08-2014، 11:18)ღღ ßÀᗡ ♐ ƃíᴚL ღღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کی سر سنگینه ؟ :|

این یارو ؟ ._. :|

ده تایِ این تو ویترین خونمونه .. ! :| Angel
یارو اسم داره -___-

نابا رو میزارین ویترین خونتون ؟ :]
ایسان ایسان جیغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغ بدو بدووووووووووووو
(12-08-2014، 11:19)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
وایی بچه ها غزل داره سپاس میده :> !

از این فرصت استفاده کُنید .. سالی ی بار پیش میاد که سپاس بده :|

من دلم نمیخآد از دل بعضیا فراموش شم :| ! ..

تالا انقدر +> شکست دوستی نخورده بودم .. !

این بار آزمآیشی .. !

ولی در دفعات بعد ثآبت :| !