انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: " گفتگوی آزاد نسخه ی 270 "
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(21-09-2015، 20:46)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
توچندمی؟
اره عاشقش بودم خیلی واسه من اتفاقا راحت بود فقط تو قلبا اون قسمت دهلیز راستو چپو بطن راستو چپو اینامتنفربودم -_-
اینایی ک بهت گفتم واس پارسال بود زمانیکه هفتم بودم ._. [ هفتم = دوم راهنمایی سابق ]
الان هشتمم ._. سوم راهنمایی سابق ! :-)
منم از دهلیز و بطن متنفرم !
من اولین باری که کلمه ی بطن رو دیدم ب اشتباه " بِطُن " خوندمش ._. ابروم تو کلاس رفت ._. ..

+ هلیا منم ژنتیک دوس دارم میدونم سخته ولی فک کنم عاشقش بشم هروقت درساش رو برامون بیارن ^_^
اسم اون رمانه چی بود val rding :297:
(21-09-2015، 20:49)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-09-2015، 20:46)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
توچندمی؟
اره عاشقش بودم خیلی واسه من اتفاقا راحت بود فقط تو قلبا اون قسمت دهلیز راستو چپو بطن راستو چپو اینامتنفربودم -_-
اینایی ک بهت گفتم واس پارسال بود زمانیکه هفتم بودم ._. [ هفتم = دوم راهنمایی سابق ]
الان هشتمم ._. سوم راهنمایی سابق ! :-)
منم از دهلیز و بطن متنفرم !
من اولین باری که کلمه ی بطن رو دیدم ب اشتباه " بِطُن " خوندمش ._. ابروم تو کلاس رفت ._. ..

+ هلیا منم ژنتیک دوس دارم میدونم سخته ولی فک کنم عاشقش بشم هروقت درساش رو برامون بیارن ^_^

اره...مطمئنم عاشقش میشی.....وای ب نظر من سخت ترین زیست زیست دوم دبیرستانه........من واس امتحان زیست دوم پدرم در اومد...فقط گریه می کردم..ولی پاس شد خدا رو شکر....ولی ب سختی..
(21-09-2015، 20:48)ภครเ๓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-09-2015، 20:44)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-09-2015، 20:39)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بخش گوارش و خیلی دوست داشتم خصوصا معده
دوس داشتی ؟ o_o
من حالم بهم میخوره از همشون  ggre 
برای امتحان زیست تا 3 صبح بیدار موندم ..
من همه ی درسام برای امتحانارو فوق فوقش 6 ساعت وقت میزارم ..
حتی برای ادبیات باورت میشه بگم نیم ساعت هم وقت نزاشتم ؟ ولی بیس شدم ..
این زیست لعنتی از ساعت 7 صبح تا 3 شب زمان برد .. خیلی درس سختیه :|
پارسال ما زیستمون گیر داده بود ب قلب و روده و کلیه و این چیزا :|
+ دریاها و اقیانوس ها و زمین شناسی هم باهاش مخلوط شده بود ..
واییییییییی درس های خیلی سختی بودن >_<
15 تا دریاچه داده بود باس حفظ میکردیم همه چیزشو !
یه جا هم تو زمین شناسی فرمول رسیدن به اهن خالص رو داده بود ؛ یک صفحه ی کامل فرمول بود :|

رفتم انسانی که نه هندسه باشه و نه زیست:|
از هردوتاش بدم می اومد
انسانی من ک عاشقشم ولی مامان بابام میگن با انسانی ب جایی نمیرسی ._.
حفظیات هم زیاد داره من حوصلم نمیکشه ! ^_^
خودم میرم کتابای مربوط ب رشته های انسانی رو میخرم ..
والا خیلی گیجم .. نمدونم چه رشته ای رو انتخاب کنم !
از همه رشته ها بدم میاد ؛ از انسانی هم بدم میاد فقد شاخه ی های ادبیات و تاریخ رو دوس دارم .
من فک کنم اینده هیچ کاره بشم ._.
شاید رفتم اصن هنرستان :|

(21-09-2015، 20:51)هلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اره...مطمئنم عاشقش میشی.....وای ب نظر من سخت ترین زیست زیست دوم دبیرستانه........من واس امتحان زیست دوم پدرم در اومد...فقط گریه می کردم..ولی پاس شد خدا رو شکر....ولی ب سختی..
خخخخ البته من مامانم نمیزاره پزشکی بخونم ._.
اخه خودش پزشکی خونده اتفاقا کنکور هم 300 شد و چند سال تو بیمارستان کار کرد و دکتر موفقی بود تو شهرستان خودشون :-)
ولی خو ب من میگه دیگ از پزشکی بدم میاد تو هم دکتر نشو ._.
من برم شام ! فعلا ..
م
(21-09-2015، 20:51)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-09-2015، 20:48)ภครเ๓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-09-2015، 20:44)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-09-2015، 20:39)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دوس داشتی ؟ o_o
یه جا هم تو زمین شناسی فرمول رسیدن به اهن خالص رو داده بود ؛ یک صفحه ی کامل فرمول بود :|

از هردوتاش بدم می اومد
از همه رشته ها بدم میاد ؛ از انسانی هم بدم میاد فقد شاخه ی های ادبیات و تاریخ رو دوس دارم .

(21-09-2015، 20:51)هلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خخخخ البته من مامانم نمیزاره پزشکی بخونم ._.
اخه خودش پزشکی خونده اتفاقا کنکور هم 300 شد و چند سال تو بیمارستان کار کرد و دکتر موفقی بود تو شهرستان خودشون :-)
ولی خو ب من میگه دیگ از پزشکی بدم میاد تو هم دکتر نشو ._.
من برم شام ! فعلا ..

من مجبورم پزشکی رو انتخاب کنم...چون از دارو و دندون بدم میاد...در نتیجه مجبورم تو این رشته مزخرف ینی تجربی پزشکی رو انتخاب کنم
پزشکی خیلیم خوبه -_-
شادونه با موضوعات کم محتوا پزشکی + روانشناسی + ماشین ها چیکار کنم ؟ چون خیلیاشون خبری و میدن و توضیحی درباره اون بیماری یا خبر ماشینی هستن :|
(21-09-2015، 20:51)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
دوس داشتی ؟ o_o

از هردوتاش بدم می اومد
انسانی رشته ی خیلی خوبیه
در همه جای دنیا کسانی که انسانی یا رشته های زیرشاخه ی انسانی رو می خونن در بالاترین سطح علمی هستن
مثلا مهندسی عمران در ایران خیلی رشته ی بالاییه اما در همه ی کشورها بجز ایران کسانی که رشته های علوم انسانی رو می خونن از لحاظ شان اجتماعی هم بالا هستن
در ضمن در آمریکا همه ی استادهای مهندسی و پزشکی چینی ها هستن ولی رشته های علوم انسانی رو فقط یه آمریکایی می تونه درس بده
این یعنی فرهنگ سازی
درسهای انسانی تحلیلیه نه حفظی:|
ادبیات انسانی خیلی کامله
من الان می تونم برم راهنمایی درس بدم
چه ادبیات و چه عربی:|
اصن کامپیوتر بهترین رشتس -_-
اگه نبود الان هیچکس اینجا نبود -_-
ینی اصن فلش نبود 
و اینترنت نبود و ... :>
(21-09-2015، 20:56)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پزشکی خیلیم خوبه -_-
شادونه با موضوعات کم محتوا پزشکی + روانشناسی + ماشین ها چیکار کنم ؟ چون خیلیاشون خبری و میدن و توضیحی درباره اون بیماری یا خبر ماشینی هستن :|

خوبه...ولی پدر ادم در میاد...اخه اگه قبولم بشی باس 7 سال دانشگاه بخونی...بعد 2 سال بری طرح تازه میشی پزشک عمومی...بعد باس واس تخصص بخونی 2 سال..4 سال بری طرح تخصص...تازه بعد این همه سال میتونی سرتو بالا بگیری.هه

(21-09-2015، 21:00)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ینی اصن فلش نبود 

راس میگی..حال می کنی دیگ...حالا ما باس از 5 صبح بیدار شیم بتمرگیم درس بخونیم...
(21-09-2015، 21:00)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ینی اصن فلش نبود 

من کامپیوترم دوست دارم
مخصوصا بخش نرم افزار