انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: " گفتگوی آزاد نسخه ی 270 "
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(24-09-2015، 11:43)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-09-2015، 11:42)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
به به :/\

بدرود …

علی 
خط رو چجوری عوض کنم 
سیمکارت دارم ولی میخوام یکی جدید بخرم |:

برو بخر …
اینم بنداز دور یا بده یکی …
شماره جدیدت هم به کسی نده …
(24-09-2015، 11:44)*مهرناز*♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من از دانشگاه میترسمـ ..

من ترم 3 ام رشته مهندسه هوا فضا :|
(24-09-2015، 11:42)*مهرناز*♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-09-2015، 11:37)گندم 76 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اول مهر نزدیکه دانشگاها شروع میشه مدرسه ها باز میشه میخام نصیحتتون کنم...
.
.
.
.
.
.
.
.
نزارین درستون به اینترنتتون لطمه بزنه!!!! c24

چن روز عقبی خواهر 
عقب
هنو یه روز گذشته
ما کل سال تعطیلیم:|||
(24-09-2015، 11:45)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-09-2015، 11:43)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-09-2015، 11:42)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

بدرود …

علی 
خط رو چجوری عوض کنم 

برو بخر …

میگن شناسنامه هو از این چرت و پرتا میخواد :/
ویرایش ..
(24-09-2015، 11:45)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-09-2015، 11:45)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-09-2015، 11:43)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

بدرود …

علی 
خط رو چجوری عوض کنم 

برو بخر …

پاره ای پس :|

باید ب بابات بگی
:v
من ک 85"روز اول درس نمیخونم-_-
ویرایش ..
(24-09-2015، 11:45)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

بدرود …

علی 
خط رو چجوری عوض کنم 

برو بخر …

آره دیگه :|
اوقات خوشی برات آرزو دارم :v بای