انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: " گفتگوی آزاد نسخه ی 270 "
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
غزل فک کنم ارش عاشق ص شده (:
اره؟؟
(24-09-2015، 18:12)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-09-2015، 18:09)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-09-2015، 18:06)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میدونم درکل گفتم فارسی بحرف :|

اون آلمانیه رو منظورم با آرش بود ..
حالا .. من یک دوست که معنی نداره /: !
منظورم این بود عاشق کی شدی؟
باارش بودم
معانی مختلف داره عزیز :|
میدونم .. منم برای همین امضامو عوض کردم
(24-09-2015، 18:13)mel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
غزل فک کنم ارس عاشق ص شده (:
اره؟؟
من فکرکردم عاشق م شده :|
(24-09-2015، 18:13)mel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
غزل فک کنم ارش عاشق ص شده (:
اره؟؟

اون ُ که همه فهمیدن:|که عاشق صنم شده !
عاشق یه نفر دیگه شده اگه بگم لو میره ._.
(24-09-2015، 18:14)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-09-2015، 18:12)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-09-2015، 18:09)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-09-2015، 18:06)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میدونم درکل گفتم فارسی بحرف :|

اون آلمانیه رو منظورم با آرش بود ..
حالا .. من یک دوست که معنی نداره /: !
منظورم این بود عاشق کی شدی؟
باارش بودم
معانی مختلف داره عزیز :|
میدونم .. منم برای همین امضامو عوض کردم
Знаете ли вы, что эй говорят ученые ؟
(24-09-2015، 18:14)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
اره؟؟
بالاخره عاشق کی شده؟ Huh
(24-09-2015، 18:14)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
اره؟؟

م کیه؟
غزل این جملمو از ترینسلیت گوگل ترجمه نکن که معنیش اشتباهه :|
(24-09-2015، 18:15)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
Знаете ли вы, что эй говорят ученые ؟

آیا می دانید که دانشمندان می گویند هی؟

25r30 مردم از خنده ! D:
حالا منظورت چی بود ؟ :>
(24-09-2015، 18:16)mel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-09-2015، 18:14)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
اره؟؟

م کیه؟
Confuseds32:
+
غزل گفتم از ترنسلیت گوگل ترجمه نکن ولی کردی!