انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: " گفتگوی آزاد نسخه ی 270 "
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلآم بچـ, مُحَـصّـِـلا (: 
(23-09-2015، 14:14)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-09-2015، 14:12)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-09-2015، 14:08)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شاخا دافا 
عن تورو چه به من 
با نمیتونی باشی 
مدرسه خوب بود ؟

علي^_^
سلام مشتي
چطوري
دانشگا خيلي مذخرفه
ولي استاداي جيگررررر داريم Big Grin
ولي من خودم يه نفرو دارم.-.

خوبم دادا توچی ؟
امروز تو مدرسه گشاد بودیم فقط
مشکل اینجای معلمامونم چرتن 

منم خوبم
+
به سلامت
(23-09-2015، 14:17)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خدافظ :|
آ ملیکا الان صفحه دومم میرم سپاس میدم ._.

آفرین ^_^♡♡♡♡♡♡♡ :| 
(23-09-2015، 14:15)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-09-2015، 14:08)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-09-2015، 14:06)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-09-2015، 14:02)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-09-2015، 13:59)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
الان خ خوشالی O___O ؟؟

ميخواي زار بزنم گريه كنم؟؟؟
+
تو اين ٤روز به همتون سپاس دادم سپاس بدين ببينم 5

آره O_o
پارمیدا و نسیمم قرار بود ب موضوعای من سپاس بدن ولی ندادن هنو ._.

مگه مث تو خولم
من به چنتاش دادم

ن از منم خول تری ^____^
برو ب چندتا دیگش هم بده .______.

(23-09-2015، 14:06)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-09-2015، 14:02)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-09-2015، 13:59)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-09-2015، 13:43)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سپاس ميخوام
من كي از تعليق در اومدمO_O
دستتون درد نكنهO_O

الان خ خوشالی O___O ؟؟

+
تو اين ٤روز به همتون سپاس دادم سپاس بدين ببينم 5

آره O_o
بگو کدوم موضوعا برم بسپاسم =)

همه موضوعای من ^_^ ! میری (  ._.    ) ؟
[/quote]

ديگ به ديگ ميگه تديگ.-.
الان نتم ضعيفه بعدن ميدم
(23-09-2015، 14:16)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
:|               

سلام غزل
میخوام برم همه موضوعای ملیکا رو سپاس بدم
تو هم اگه میخوای بهم سپاس بده Big Grin
(23-09-2015، 14:19)~ُُBön َBáŠŦ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

سلام دوماد دخترم.-.
ســــَلام بر همگی
(23-09-2015، 14:21)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-09-2015، 14:19)~ُُBön َBáŠŦ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

سلام دوماد دخترم.-.
:\
(23-09-2015، 14:22)~ُُBön َBáŠŦ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-09-2015، 14:21)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

سلام دوماد دخترم.-.
:\

ها؟:/
(23-09-2015، 14:20)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-09-2015، 14:15)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-09-2015، 14:08)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
+
تو اين ٤روز به همتون سپاس دادم سپاس بدين ببينم 5

آره O_o

مگه مث تو خولم
من به چنتاش دادم

ن از منم خول تری ^____^
برو ب چندتا دیگش هم بده .______.

[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
الان خ خوشالی O___O ؟؟

+
تو اين ٤روز به همتون سپاس دادم سپاس بدين ببينم 5

آره O_o
بگو کدوم موضوعا برم بسپاسم =)

همه موضوعای من ^_^ ! میری (  ._.    ) ؟

ديگ به ديگ ميگه تديگ.-.
الان نتم ضعيفه بعدن ميدم
[/quote]

باشه .^. :| فقط برو فرق نداره کی ._.