انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: " گفتگوی آزاد نسخه ی 270 "
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(24-09-2015، 11:13)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خدافظ +

پارمی ج اینو نده -_-
چشم ^_^
(24-09-2015، 11:11)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-09-2015، 11:08)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-09-2015، 11:05)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-09-2015، 11:03)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-09-2015، 11:02)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه :||

پارمی با تو؟
نـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه :||
:|
|:

مگه من چمه :|

تازه با رزی هم بودم :|||
چی؟ O_O

همش چن ماه نبودم :|

نـــــــــــــــــــه

دیگه نمی تونم... دیگه هیچی نگو... فشار خونم رفت بالا

چیه مگه ؟
منم جوون بودم مث این بودم -_-
تا زن گرفتم :|
آدم باید فعال باشه :|
ناامیدم کردی پدربزرگ

آدم باید از یجا شروع کنه خو -_-
من تو دوسالی که فلش بودم سه تا زن گرفتم :|
همین حمید که داره سپاس میده هم همینطوره :|
درود 
(24-09-2015، 11:14)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-09-2015، 11:11)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اره پاری همون ._.* ی بار زنگ زد..

لهجش انقد خوب بود ^_^*

تو به هرکی که باهات ح بزنه میگی دوست بودی :|

ن :| مثلا من با سارا حرف میزنم صب تا شب.. :| تالا گفدم با اونم..؟!:|

تازه میخواسم با بیتا مدیر ورزشی رل بزنم.. :| گفدم خدا قهرش میگیره :| نزدم...
(24-09-2015، 11:16)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-09-2015، 11:11)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-09-2015، 11:08)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-09-2015، 11:05)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-09-2015، 11:03)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مگه من چمه :|

تازه با رزی هم بودم :|||
چی؟ O_O

همش چن ماه نبودم :|

نـــــــــــــــــــه

دیگه نمی تونم... دیگه هیچی نگو... فشار خونم رفت بالا

چیه مگه ؟
منم جوون بودم مث این بودم -_-
تا زن گرفتم :|
آدم باید فعال باشه :|
ناامیدم کردی پدربزرگ

همین حمید که داره سپاس میده هم همینطوره :|

کِذب محسه:|
(24-09-2015، 11:14)*مهرناز*♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-09-2015، 11:12)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-09-2015، 11:11)*مهرناز*♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
علی ..

پَ اونی که خیانت کرد کی بود ؟ | :*

برگشت.. :| 1روز نبود ._.*

واس منمـ برگشتُ من ی چک بهش زدمـ : |

رفت : |

من بیام :v

قربون صدات :vا من کلفت تره.. :v
(24-09-2015، 11:14)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-09-2015، 11:13)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خدافظ +

پارمی ج اینو نده -_-

جون جون :vا تو سایه برو :v
خف -_-
(24-09-2015، 11:16)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-09-2015، 11:14)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-09-2015، 11:11)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

لهجش انقد خوب بود ^_^*

عع ، عع میگمـ این سارا چرا تا صب آنه :|

تازه ج منم دیر میده -.-

میگمـ با کی چت میکنی میگه هیشکی ناکس :|||||||
(24-09-2015، 11:16)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-09-2015، 11:14)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

لهجش انقد خوب بود ^_^*

مثلا شادی که باهاش حرف میزدی چن باربش گفتی عشقم
(24-09-2015، 11:16)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
درود 

همین مرتیکه به صدنفر شماره داده :|