انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: " گفتگوی آزاد نسخه ی 270 "
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(22-09-2015، 11:17)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-09-2015، 11:16)mel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-09-2015، 11:15)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-09-2015، 11:13)mel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام علی
+
سلام امیر
+
ایمان دنیای واقعی تو دوست دختر داری؟|:

Mn ndarm :|

منم ندارم|:

Biya bahm brim biron :V
من تنها بیرون نمیرم|:
(22-09-2015، 11:19)SMoOoOoOoK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-09-2015، 11:17)هلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-09-2015، 11:16)SMoOoOoOoK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-09-2015، 11:13)هلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-09-2015، 11:11)SMoOoOoOoK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام ملت |: !
 Bom Bast تو همون ایمانی ؟ |: مازنرانی بود |:

سلوووووووم داداش گلم..چطوری؟دلم برات تنگیده بود

سلام خرخونه بابا ._. 

من خرخونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تو ؟ نه باو ! 
کی رفت المپیاد علمی کشوری ؟ |: 
اونوقت من تو مدرسه امسال روخوانی قرآنو افتادم ! |:
خو المپیاد ک مبنای خرخونی نیس..من واس المپیاد حتی ثبت نامم نکردم...یهو برام کارت اومد 3 شنبه ک باس 5 شنبه بری واس امتحان...داشتم شاخ در میاوردم...گفتم حداقل بگین چ رشته ای رو امتحان دارم..گفتن زیست....اصن نخوندم..پس خرخون نیستم
سـلـآمـ ^_^
(22-09-2015، 11:21)SMoOoOoOoK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-09-2015، 11:19)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-09-2015، 11:17)SMoOoOoOoK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-09-2015، 11:16)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-09-2015، 11:15)SMoOoOoOoK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ادم نیستی بشناسمت |: ! 
حالا گفتن زدن ادم کم هوش میکنه نه تا این حد نشناسمت |: !

Ali am -_-

Rafti to y gp yaro dokhdare badansazi miraft :V
75 سفت :V 
جوون :V 
دعوت ندادی نه من نه تو ._.
Jon jon :V

mno remove krdn ._.*
مطمعنن منم ریموو میکردن ._. 
چخببرا عشقم .-.

:| halm ki*ye :|

yani *** to madreseha ._.*
(22-09-2015، 11:22)هلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-09-2015، 11:19)SMoOoOoOoK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-09-2015، 11:17)هلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-09-2015، 11:16)SMoOoOoOoK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-09-2015، 11:13)هلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلوووووووم داداش گلم..چطوری؟دلم برات تنگیده بود

سلام خرخونه بابا ._. 

تو ؟ نه باو ! 
خو المپیاد ک مبنای خرخونی نیس..من واس المپیاد حتی ثبت نامم نکردم...یهو برام کارت اومد 3 شنبه ک باس 5 شنبه بری واس امتحان...داشتم شاخ در میاوردم...گفتم حداقل بگین چ رشته ای رو امتحان دارم..گفتن زیست....اصن نخوندم..پس خرخون نیستم
رفتی تجربی میگی خرخون نیستم ؟ ._. لا قدقد دخترم ._. 
(22-09-2015، 11:22)mel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-09-2015، 11:17)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-09-2015، 11:16)mel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-09-2015، 11:15)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-09-2015، 11:13)mel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام علی
+
سلام امیر
+
ایمان دنیای واقعی تو دوست دختر داری؟|:

منم ندارم|:

من تنها بیرون نمیرم|:
Nya -_-
(22-09-2015، 11:23)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-09-2015، 11:22)mel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

منم ندارم|:

من تنها بیرون نمیرم|:
Nya -_-

خودم دوست دارم برم بیرون
خانوادم نمیزارن|:
(22-09-2015، 11:22)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-09-2015، 11:21)SMoOoOoOoK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-09-2015، 11:19)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-09-2015، 11:17)SMoOoOoOoK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-09-2015، 11:16)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
Ali am -_-

Rafti to y gp yaro dokhdare badansazi miraft :V
75 سفت :V 
جوون :V 
دعوت ندادی نه من نه تو ._.
Jon jon :V

mno remove krdn ._.*
مطمعنن منم ریموو میکردن ._. 
چخببرا عشقم .-.

:| halm ki*ye :|

yani *** to madreseha ._.*
اگه مث من همچیو به چپت بگیری دنیا واست قشنگ میشه ! |: ! 
چی میگی باو من دینیو دیروز پاس کردم ! ._. |: 
(22-09-2015، 11:23)SMoOoOoOoK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-09-2015، 11:22)هلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
سلام خرخونه بابا ._. 

تو ؟ نه باو ! 
رفتی تجربی میگی خرخون نیستم ؟ ._. لا قدقد دخترم ._. 

خخخخخخخخخخ.چ ربطی داره؟؟؟؟؟؟ایمان هم الان تجربیه....حتما میخوای بگی اینم خرخون....هه
(22-09-2015، 11:24)mel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-09-2015، 11:23)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
منم ندارم|:

من تنها بیرون نمیرم|:
Nya -_-

خودم دوست دارم برم بیرون
خانوادم نمیزارن|:
مامان منم نمیذاره =|||