انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: " گفتگوی آزاد نسخه ی 270 "
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(24-09-2015، 10:50)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-09-2015، 10:48)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-09-2015، 10:47)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-09-2015، 10:45)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-09-2015، 10:43)✗ ✘HαmïÐ✗ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ه شو یادم رفت بزارم:|
|:
:|
|:
|:
|:
|:
پوزش می طلبم:|

خواهش میکنم

_____

علی سلام
ونوس سلام

آرمینا هستم

چ اسم قشنگی ^_^*

آرمی خو شاید گفدم حامله ای :|||
.__.

جون جون :v
علی این یه موردو بیخیالش میشی …
یا میام پ.خ چکیت میکنم :|
(24-09-2015، 10:51)✗ ✘HαmïÐ✗ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-09-2015، 10:48)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-09-2015، 10:47)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-09-2015، 10:45)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-09-2015، 10:43)✗ ✘HαmïÐ✗ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ه شو یادم رفت بزارم:|
|:
|:
|:
|:
|:
پوزش می طلبم:|

خواهش میکنم

_____

علی سلام
ونوس سلام

آرمینا هستم

چ اسم قشنگی ^_^*

تا الان نمیتونستی فارسی بنویسی:|؟؟

ن با گوشی بودم :||

(24-09-2015، 10:51)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
علی این یه موردو بیخیالش میشی …
یا میام پ.خ چکیت میکنم :|

در مورده چی صحبت میکنی..؟!:v
(24-09-2015، 10:51)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-09-2015، 10:50)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-09-2015، 10:48)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
(24-09-2015، 10:45)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خواهش میکنم

_____

علی سلام
ونوس سلام

آرمینا هستم

چ اسم قشنگی ^_^*

.__.

الو الو بکش عقب بینم !
بچه پررو :|

-----------

سلام پارمی
صبح بخیر ._.
(24-09-2015، 10:52)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

میگم بهت بعدا :v
بمیــرد آنکــه روز اول مدرسـه درس دهـد -_-
(24-09-2015، 10:54)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-09-2015، 10:51)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
آرمینا هستم

چ اسم قشنگی ^_^*

.__.

الو الو بکش عقب بینم !
بچه پررو :|

-----------

سلام پارمی
:| پاریو میشناسی..؟!:|||

واسه همینه ما بهم زدیم دیه :|||

همه جا اشنا داره :|

ی انجمن دیه بود هیشکی نبود.. :| گفدم میخوام مخ بزنم..دیدم فرداش پاری اسکیرین شات ب من نشون داده :| یا خدا...
(24-09-2015، 10:56)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بمیــرد آنکــه روز اول مدرسـه درس دهـد -_-
همه درس دادن .__.
(24-09-2015، 10:56)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-09-2015، 10:52)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

میگم بهت بعدا :v

باشه :v