انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد || نسخه 420
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
خوب....روز خیلی خیلییی خوبی بود!
فعلا...روز خوش دوستان ^^
(12-04-2021، 17:23)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خوب....روز خیلی خیلییی خوبی بود!
فعلا...روز خوش دوستان ^^

گمشو خوش اومدی-ـ-
(12-04-2021، 17:23)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-04-2021، 17:22)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بیا اصفهان....زیر پل خواجو....بدون تیزی خخخخ

۱ مین دیگه اونجامم مشتی:^
عمویی حسین مارو تنها گیر عاوردی ؟
(12-04-2021، 17:22)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-04-2021، 17:21)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خودم میام

بیا اصفهان....زیر پل خواجو....بدون تیزی خخخخ

عالی. اصلاً به جای این بحثای عبث و بیهوده باید از همون اول می‌رفتیم دوئل می‌کردیم.
(12-04-2021، 17:23)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-04-2021، 17:22)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بسه میخواید من ناراحت شم برم سکته کنم بمیرم؟
بیا ما باهم بحرفیم اینا به کتفشونم مهم نیست

ما رو کردن انگشت کوچیهکه ی پاشون مثلا تولد سهونه ها من باید خوشحال باشم(:
خاب منم دیگه برم(=
حرفِ اخری، چیزی برای زدن ندارید؟
آقا خداحافظ همگی:>
حاجیا مام دیگه کم کم باید بریم
دوری ازمون سخته
ولی خب دیگه باید تحمل کرد
قربون همتون
یا علی
خاب منم که اومدم!
خیلییییی دیر -_-