انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد || نسخه 420
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(13-04-2021، 13:18)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
توجه
با سپاس کردن این پست دل یک نوجوان خوش و خرم میشود و صفا میگیرد =)
بمولا

نمیخوای دلمو شاد کنی ؟
بمولا گناه دارم
(13-04-2021، 13:19)Iam_RIHAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-04-2021، 12:21)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اعتراض وارد نیست.

چرا نظر میپرسی اون وقت؟:/

خب باشه انکار نمیکنم داستان بیشتر روی مثلث ح.ح.م میچرخه
(13-04-2021، 12:16)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-04-2021، 10:35)мσнα∂єѕєн نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نیه سودی یوخدی گه سن تجربیاتیم نان  دیم با  :////Telegh_01Telegh_01

جهنم اول دوز دیرم داTelegh_01

نیهههه Angel Telegh_01
(13-04-2021، 9:31)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
واو *-*  31
مرسی استاد و همینطور برای وقتی که براش گذاشتی توعم برامون خیلی خیلی عزیزی D:  Heart
ععععععععععرررررررررررررر فانوصا خرذوق شدم ۰-۰  44
فک نکنم دیگه نیاز به گفتن شخصیت خودت باشه چون قبلنم گفته بودم به نظرم همه چی تمومه! ولی خو میگم۰-۰
الانم که میخوام بگم واقعا هیچی به ذهنم نمیرسه چون به نظر میاد دارم تعریف میکنم! ولی تعریف نیست واقعا خیلی خصوصیات خوبی داری *-*
استاد که هستی این خودش یه امتیازه بعله ۰-۰ زیاد خودتو نمیگیری یا خجالت نمیکشی! رکی ولی حواست هست که نباید حرمتا و احترامی که برا هم قائلیمو بشکنیم
هوا دوستاتو داری
از گشادای روزگار نیستی و هر چند وقت یه بار میای و باهامون حرف میزنی
مهربونی
کمک بخوایم واقعا تلاشتو میکنی که کمکی بکنی
علاوه بر تفریح که اینجا انجام میدی تایپیکم میزنی و حواستم به زندگی واقعیت هست به نظرم یعنی افراط و تفریط نداری و این خیلی مهمه!

خلاصه که استاد بسی کاملی هستی ۰-۰  Heart
تو و ترلان تنها افرادی هستین که هیچوقت تو ذوقم نزدین^^

(13-04-2021، 13:55)мσнα∂єѕєн نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-04-2021، 12:16)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جهنم اول دوز دیرم داTelegh_01

نیهههه Angel Telegh_01
گت با گتتتتتTelegh_01
(13-04-2021، 14:57)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-04-2021، 9:31)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
واو *-*  31
مرسی استاد و همینطور برای وقتی که براش گذاشتی توعم برامون خیلی خیلی عزیزی D:  Heart
ععععععععععرررررررررررررر فانوصا خرذوق شدم ۰-۰  44
فک نکنم دیگه نیاز به گفتن شخصیت خودت باشه چون قبلنم گفته بودم به نظرم همه چی تمومه! ولی خو میگم۰-۰
الانم که میخوام بگم واقعا هیچی به ذهنم نمیرسه چون به نظر میاد دارم تعریف میکنم! ولی تعریف نیست واقعا خیلی خصوصیات خوبی داری *-*
استاد که هستی این خودش یه امتیازه بعله ۰-۰ زیاد خودتو نمیگیری یا خجالت نمیکشی! رکی ولی حواست هست که نباید حرمتا و احترامی که برا هم قائلیمو بشکنیم
هوا دوستاتو داری
از گشادای روزگار نیستی و هر چند وقت یه بار میای و باهامون حرف میزنی
مهربونی
کمک بخوایم واقعا تلاشتو میکنی که کمکی بکنی
علاوه بر تفریح که اینجا انجام میدی تایپیکم میزنی و حواستم به زندگی واقعیت هست به نظرم یعنی افراط و تفریط نداری و این خیلی مهمه!

خلاصه که استاد بسی کاملی هستی ۰-۰  Heart

(13-04-2021، 13:55)мσнα∂єѕєн نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نیهههه Angel Telegh_01
گت با گتتتتتTelegh_01
هارا گدیم اخییی عاشکم Angel
(13-04-2021، 14:58)мσнα∂єѕєн نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-04-2021، 14:57)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

گت با گتتتتتTelegh_01
هارا گدیم اخییی عاشکم  Angel
بخدا تو مسلمون نیستی کریم
(13-04-2021، 14:59)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-04-2021، 14:58)мσнα∂єѕєн نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هارا گدیم اخییی عاشکم  Angel

سنده ادام دسن بشیر
(13-04-2021، 15:00)мσнα∂єѕєн نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-04-2021، 14:59)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

سنده ادام دسن بشیر

آی چکیلین بشیر گلیر
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://dl.musicdel.ir/Music/99/10/Music/Aye%20Cekilin%20Besir%20Gelir%20(320).mp3

(13-04-2021، 15:02)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-04-2021، 15:00)мσнα∂єѕєн نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سنده ادام دسن بشیر

آی چکیلین بشیر گلیر
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://dl.musicdel.ir/Music/99/10/Music/Aye%20Cekilin%20Besir%20Gelir%20(320).mp3

بشیر ارمی گلیر Telegh_01Telegh_01
(13-04-2021، 15:03)мσнα∂єѕєн نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-04-2021، 15:02)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آی چکیلین بشیر گلیر

بشیر ارمی گلیر Telegh_01Telegh_01
جهنم اول بشیر اوزون سنTelegh_01