انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد || نسخه 420
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(12-04-2021، 22:03)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-04-2021، 22:02)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
صحبتی ندارم من با شما

ازتون یک سوال پرسیدم. بهم بگو چرا و گورم رو گم می کنم حتّی برات توضیح هم نمی دم و خودم رو توجیه هم نمی کنم چون می دونم لیست سیاه یعنی خفه شو. من فقط می خوام بشنوم چرا.

ناراحت نباش. درست میشه
(12-04-2021، 22:21)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-04-2021، 22:18)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
-___- ده بار به این پسر گفتم یه زنه خوبو خوشگل بگیر که حواسش به نوم باشه -___-
گوش نمیده که
خودشم حواسش به دختره نازم نیست
بیا بریم خودم هر چی میخوای برات بخرم
نخیرم من نمیخوام زن بگیره._.بعدش دیگه به من محل نزاره فقط به خانوم برسه منم برم خودکشی کنم._.
نه نیست گرندمومی بیا پسرتو دعوا کنp336
گرند موم فقط خودت[;

قربون دخترم بشم ^^
(12-04-2021، 22:21)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-04-2021، 22:20)Mr. Alef.Shin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بله؟

میشه پ.خ رو باز کنی لطفا؟ ):

کار مهمی داری؟
چون دارم اطلاعیه هارو‌هم‌ خاموش‌میکنم
(12-04-2021، 22:22)Mr. Alef.Shin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-04-2021، 22:21)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

کار مهمی داری؟
چه پسر خوبی-ـ-
(12-04-2021، 22:00)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-04-2021، 21:59)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کجا؟
رمان؟
اره هستم
ببین منو با حسین داداش کن :|
با عارفه خواهر برادر
با بهار من پسرش اون ننم
بابامم که وحید:| + شوهر ننم:| تو داستانا

نه دیگه ولی بهت مژده میده یکی از نسبتایی که میخوای هست

من و حسین؟
اگ منو حسینه ک خرذوق عررررررررر
(12-04-2021، 22:22)Mr. Alef.Shin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

کار مهمی داری؟

اره اره
(12-04-2021، 22:22)ʍouʞ noʎ ʻʍouʞ n ɟı نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-04-2021، 22:03)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ازتون یک سوال پرسیدم. بهم بگو چرا و گورم رو گم می کنم حتّی برات توضیح هم نمی دم و خودم رو توجیه هم نمی کنم چون می دونم لیست سیاه یعنی خفه شو. من فقط می خوام بشنوم چرا.

ناراحت نباش. درست میشه

فقط می خوام بدونم چرا.
(12-04-2021، 22:22)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-04-2021، 22:21)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نخیرم من نمیخوام زن بگیره._.بعدش دیگه به من محل نزاره فقط به خانوم برسه منم برم خودکشی کنم._.
نه نیست گرندمومی بیا پسرتو دعوا کنp336
گرند موم فقط خودت[;

قربون دخترم بشم ^^
خدانکنه(:
(12-04-2021، 22:23)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-04-2021، 22:22)Mr. Alef.Shin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کار مهمی داری؟

اره اره

این قدر سخته؟ این قدر سخته که فقط بگی چرا؟

چرا اذیّت می کنید خب.
(12-04-2021، 22:23)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-04-2021، 22:22)ʍouʞ noʎ ʻʍouʞ n ɟı نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ناراحت نباش. درست میشه

فقط می خوام بدونم چرا.

همه میخوایم بدونیم.
تو چرا رو بگو من خودم چگونه رو پیدا میکنم